Kokybiškiausia „Apple Watch” kopija pasieks Europą: „Oppo Watch” jau sertifikuotas

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-06-28
0 Pasidalinimai
342 Peržiūros

Norėjimas turėti žinomo gamintojo produktą, tačiau nenoras mokėti didelės sumos vien už prabangų prekinį ženklą yra amžina problema. Prieš keletą metų būtų nelikę nieko kito, kaip tik nuryti karčią kainos piliulę ir įsigyti išsvajotą prietaisą, tačiau viską pakeitė įvairios Kinijos kompanijos, gaminačios panašius elektronikos įrenginius su beveik analogiškomis specifikacijos, bet parduodančios juos už mažesnę kainą.

Viena tokių bendrovių yra „Oppo”, ilgus metus gaminusi pigesnius puikių parametrų išmaniuosius telefonus, o šių metų Kinijoje kovą pristačiusi „Oppo Watch” išmanųjį laikrodį, kuris atrodo kaip iš akies luptas „Apple Watch”. Neseniai sužinojome, kad jis netrukus pasieks ir Europos krantus.

Šį faktą atskleidė „FCC” sertifikacija, kurią šis įrenginys neseniai atliko. Tai liudija kartu su sertifikatu pateikiami paveikslėliai, kuriuose „Oppo Watch” matomas visu gražumu. Be to, „FCC” atskleidė, ir kas šiais įrenginiais prekiaus - ten matome „Amazon” vardą.

„Oppo Watch” gali pasigirti 1,9 colio įstrižainės AMOLED ekranu, o laikrodį, kaip ir „Apple Watch” galima rinktis dviejų dydžių - 41mm ir 46mm. Kitaip nei konkurentas iš „Apple” stovyklos, „Oppo” neturi besisukančios karūnėlės - vietoje jos, matome du fizinius mygtukus. Aliuminio korpuse slepiasi „Snapdragon 2500 Wear” ir 8GB vidinės atminties. Svarbiausia, jog laikrodis palaiko eSIM kortelę, kuri leis šiame prietaise turėti internetą ir netgi atsiliepti į skambučius, kai savo telefoną paliekate namie.

Visgi „Oppo” nukopijavo ne tik „Apple Watch” išvaizdą, bet ir vieną pagrindinių pastarųjų metų naujovių - elektrokardiogramos rašymo funkciją.

Deja, kol kas neturime duomenų, kiek „Oppo Watch” kainuos Europoje, bet Kinijoje jo kaina siekia 250 eurų. Nepigu, turint galvoje, jog pigiausią penktos kartos „Apple Watch” galima įsigyti prie šios sumos pridėjus 100 eurų. Tačiau toks palyginimas nėra visai teisingas, nes eSIM kortelę turinti „Apple Watch” versija atsieis maždaug 500 eurų, kas „Oppo Watch” verčia atrodyti kaip visai gerą pasiūlymą. Be to, šis laikrodis yra vienintelis pasirinkimas, jei norite „Apple watch” dizaino, bet naudojate Android telefoną.

Ką manote apie „Oppo Watch”? Ar rinktumėtės ant savo riešo nešioti „Apple Watch” kopiją? Laukiame jūsų komentarų.


Parašyti komentarą