LG ruošia įspūdingą nešiojamą kompiuterį: turės net 17 colių įstrižainės į ritinėlį susukamą ekraną

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-11-21
LG ruošia įspūdingą nešiojamą kompiuterį: turės net 17 colių įstrižainės į ritinėlį susukamą ekraną
0 Pasidalinimai
151 Peržiūros

Kol „Samsung” džiaugiasi sėkme sulenkiamų ekranų rinkoje ir fiksuoja puikius „Galaxy Fold2” telefonų pardavimus, LG stengiasi kaip įmanoma labiau daryti pažangą susukamų matricų srityje. Štai bendrovė ne taip seniai pradėjo pardavinėti savo „Signature” televizorių liniją, kurios atstovų kainos prasideda nuo daugiau nei 50 tūkstančių eurų. Vis dėlto ši technologija galimai jau visai netrukus taps kur kas labiau prieinama vartotojams - gamintojas užpatentavo 17 colių įstrižainės nešiojamą kompiuterį, turintį į ritinėlį susukamą ekraną.

RootMyGalaxy paviešintoje patento paraiškoje matomas visiškai naujos formos nešiojamas kompiuteris, kurio ekranas pasislepia specialiame bloke ir, reikalui esant, gali būti išvyniotas iki vartotojo pageidaujamos įstrižainės 13,3-17 colių ribose. Tai patogu, nes įstrižainės dydį galima pritaikyti prie atliekamo veiksmo ir darbo vietos - juk 17 colių ekrano reikia ne visada, tiesa?

Ne mažiau įdomu ir tai, kaip LG įsivaizduoja klaviatūrą ir liečiamąją aikštelę. Dokumente pateikti brėžiniai rodo, jog šie komponentai gali būti labai paprastai sulankstomi, kai yra nenaudojami, taip iki minimumo sumažinant prietaiso fizinius matmenis ir leidžiant 17 colių kompiuterį sutalpinti net ir mažiausioje kuprinėje.

Be jokios abejonės, tai yra tik patento paraiška, kurioje gamintojas tik siekia savo vardu įregistruoti tam tikrą idėją. Tai reiškia, jog galutinis masinei gamybai skirtas produktas gali atrodyti kitaip, nei čia pavaizduotuose brėžiniuose. Kaip ten bebūtų, sunku nesutikti, jog LG idėja yra labai praktiška ir, turint galvoje kompanijos susukamų televizorių seriją, ganėtinai reali. Belieka tik pasidžiaugti, kad šiuo metu inovacijų bado kankinamoje technologijų rinkoje kartas nuo karto pasirodo tokie drąsūs ir praktiški konceptai.

 


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Apžvalga
„Doogee S60“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Apžvalga
„Gretel GT6000“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga