Telefonai.eu metų telefono rinkimai 2020: balsuokite ir laimėkite mūsų puikiai įvertintą įrenginį

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-12-18
Telefonai.eu metų telefono rinkimai 2020: balsuokite ir laimėkite mūsų puikiai įvertintą įrenginį
0 Pasidalinimai
2409 Peržiūros

Banggood

Mažai kas galėtų paneigti, kad 2020 metai buvo tokie amerikietiški kalneliai, kokių reta. Sutikdami Naujuosius, žmonės tikėjosi šiemet su trenksmu įžengti naująjį dešimtmetį, galbūt netgi turėjo grandiozinių tikslų, kuriems taupėsi ne vienerius metus. Tačiau pasaulį apėmusi pandemija įrodė, kad kelių mikrono dešimtųjų skersmens dalelė gali visus mūsų planus sugriauti kaip kortų namelį ir priversti planetą suktis kitu kampu. 2020-ieji neaplenkė ir išmaniųjų telefonų rinkos, kuri spėjo ne tik suklestėti, bet ir neatpažįstamai pasikeisti nuo pernai. Taigi, šiems ypatingiems metams einant į pabaigą, Telefonai.eu komanda organizuoja jau tradicija tapusius metų telefono rinkimus, kviečia juose dalyvauti visus lietuvius ir žada padovanoti puikų prizą.

Kadangi 2020-ieji yra tokie išskirtiniai, nusprendėme iš esmės modifikuoti rinkimų sistemą. Ankstesniais metais taikydavome ganėtinai tradicinę ir netgi, galima sakyti, konservatyvų būdą. Visus tų metų įrenginius suskirstydavome į kategorijas pagal jų klases - biudžetinę, vidutinę, skirtų žaidimams, flagmanų, planšetofonų - ir dar papildomai rinkdavome metų geriausiąjį. Ši sistema pasižymėjo tuo, jog leisdavo nepamiršti nė vieno telefono ir kiekvienam atmatuoti pagal nuopelnus.

Deja, ji turėjo keletą trūkumų - tie patys aukščiausio kainų segmento išmanieji laimėdavo keliose kategorijose. Be to, dažnai būdavo sunku nuspręsti, kuriai klasei priklauso tam tikri įrenginiai - pavyzdžiui, kur yra riba tarp flagmano ir vidutinės aukštesniosios klasės prietaiso arba tarp planšetofono ir didelį ekraną turinčio flagmano. Dėl šios priežasties ir netradicinės situacijos šiais metais nusprendėme apdovanojimų procesą iš esmės pakeisti.

„Telefonai.eu metų telefono rinkimai 2020” bus sudaryti vos iš 4 kategorijų. Rinksime „Geriausią metų vertę”, „Redaktoriaus pasirinkimą” (jau išrinkome), „Metų telefoną” ir „Skaitytojų favoritą”. Pirmąsias tris nominacijas skirs šiemet ne vieną dešimtį pačių populiariausių ir netgi ne vieną egzotišką išmanųjį išbandžiusi Telefonai.eu komanda, o likusio apdovanojimo nugalėtoją balsuodami išrinks mūsų skaitytojai. Tikimės, kad taip rinkimai taps paprastesni ir patrauklesni mūsų tautiečiams.

Rinkite „Skaitytojų favoritą” ir laimėkite belaides ausines

Turbūt visi žinome posakį, kad kiek yra žmonių - tiek nuomonių, todėl į balsavimą įtraukėme visų populiariausių gamintojų pagrindinius šių metų modelius. Žinome, kad tam tikri išmanieji į sąrašą nepateko, todėl palikome jums galimybę tuos modelius įrašyti rankiniu būdu. Visi dalyvaujantys balsavime turi galimybę laimėti vienas mūsų mėgstamiausių visiškai belaidžių ausinių - „Huawei FreeBuds 3” (prizo vertė - 105 eurai), tad tikrai neignoruokite šios puikios progos

Telefonai.eu skaitytojų favoritas 2020

Balsavimo taisyklės ganėtinai paprastos. Aukščiau esančiame lange pažymėkite šiemet jums labiausiai patikusį modelį, suveskite savo kontaktinius duomenis (pateikite tikrus, kadangi tik taip galėsime su jumis susiekti ir išsiųsti prizą) ir atlikite įvairias užduotis - pasekite mus „Facebook”, „Instagram” ir panašiai. Kuo daugiau užduočių atliksite, tuo didesni jūsų šansai laimėti. Telefonai.eu komanda pasisako už sąžiningumą, todėl skatiname nesukčiauti, kadangi tokiu atveju gresia diskvalifikacija. Jei kartais neapsisprendėte, už kurį telefoną atiduoti savo balsą - kviečiame spustelėti čia ir peržvelgti šiemet mūsų parašytas apžvalgas.

Laimėtojas bus paskelbtas gruodžio 30 dieną, todėl kviečiame aktyviai dalyvauti ir už savo favoritą balsuoti visas likusias dienas iki konkurso pabaigos. Be to, artimiausiu metu paaiškės, kurie įrenginiai pelnė „Geriausios metų vertės”, „Redaktoriaus pasirinkimo” ir „Metų telefono” apdovanojimus, tad aktyviai sekite mūsų puslapį ir viską sužinokite pirmieji!


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
Geriausi 2016 metų išmanieji telefonai iš Kinijos Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga