„Arkham Knight“ kūrėjai grįžta su nauju projektu

Paskelbė:   Rokas Gaidys | 2020-08-10
„Arkham Knight“ kūrėjai grįžta su nauju projektu
0 Pasidalinimai
158 Peržiūros

2009 metai. Žaidėjai yra matę daug nevykusių žaidimų su „DC“ visatos superherojais ar tiesiog neišbaigtų filmų adaptacijų kompiuterinėje erdvėje. Po tragiškos „Spiderman 3“ kompiuterinės versijos visi fanai nesitikėjo, kad kada nors pamatys gerą žaidimą su superherojais. Ir staiga niekam nežinomas leidėjas „Rocksteady“ paskelbia apie savo naująjį betmeno projektą, į kurį, suprantama, visi žiūri neigiamai. Visi manė, kad tai eilinis bandymas pasipelnyti iš visiems puikiai žinomos franšizės. Tačiau gavosi priešingai ir „Arkham Asylum“ buvo labai teigiamai įvertintas ir sulaukė milžiniško populiarumo, o pačią įmonę priartino prie vaizdo žaidimų kūrimo elito.

Prieš kelias dienas jie paskelbė apie savo naująjį projektą. Savo „Twitter“ paskyroje, kartu su kitais kūrėjais pranešė, kad visa informacija bus atskleista rugpjūčio 22-ą dieną. Tačiau jau kurį laiką „Reddit“ platformoje sklandė gandai, kad naujasis įmonės projektas bus būtent šia tematika. „Eurogamer“ teigia, kad jau senai, nuo „Arkham Knight“ išleidimo buvo spėliojama apie naująjį „DC“ ir „Rocksteady“ projektą ir rugpjūčio pirmoje pusėje pasirodė pirmasis pranešimas patvirtinantis tai.

 

Taip pat „Eurogamer“ pastebėjo, kad „Warner Bros“ dar prieš kurį laiką išsipirko nemažą kiekį domenų, susijusių su „Suicide Squad“ prekiniu ženklu, o dar 2019 metais pasirodė pranešimas, kad naujasis „Savižudžių būrio“ žaidimas turėtų būti panašaus principo kaip „Destiny“ serija ir, kad „WB Montreal“ norėjo naująjį projektą pristatyti dar savaitę prieš 2019 „E3“ renginį. Tais metais pasirodžiusiame pristatyme taip pat sklido gandai apie „Mortal Kombat 11“, kurie buvo visiškai tikslūs. O tai leidžia manyti, kad informacija apie „Savižudžių būrio“ žaidimą gali būti taip pat teisinga.

Visa informacija apie „Suicide Squad“ ir „Arkham Origins“ naujuosius žaidimus turėtų būti patvirtinta arba paneigta rugpjūčio  antroje pusėje, kai vyks oficiali konferencija ir bus pristatomi naujieji „Rocksteady“ ir „Warner Bros“ projektai. Na kaip sakoma „fingers crossed“ ir laukiame gerų žinių iš kūrėjų, kurie tikrai turės ką papasakoti.


Parašyti komentarą