„airBaltic“ skelbia apie bendradarbiavimą su „SIXT“: nuo šiol su savo skrydžiu galėsite užsisakyti ir automobilio nuomą

Latvijos oro linijų bendrovė „airBaltic“ praneša, kad pradėjo bendradarbiauti su tarptautine mobilumo paslaugų teikėja „SIXT“.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
„airBaltic“ skelbia apie bendradarbiavimą su „SIXT“: nuo šiol su savo skrydžiu galėsite užsisakyti ir automobilio nuomą

Partnerystė suteiks galimybę visiems „airBaltic“ klientams prie skrydžio užsakymo pridėti ir automobilio nuomą. Be to, „airBaltic Club“ nariai nuo šiol galės rinkti lojalumo taškus pasinaudojus „SIXT“ paslaugomis daugiau nei 2 200 lokacijų 105 šalyse.

„Visada ieškome naujų būdų, kaip padaryti „airBaltic Club“ lojalumo programą patrauklesnę jos nariams. Todėl džiaugiamės, kad tarptautiniu mastu pripažintas mobilumo paslaugų teikėjas „SIXT“ papildė mūsų partnerysčių sąrašą. Naujųjų partnerių paslaugomis naudotis labai paprasta, o už kiekvieną automobilių nuomos užsakymą, priklausomai nuo trukmės, galima gauti iki 1 200 „airBaltic Club“ taškų. Tai dviguba vertė klientams“, – teigia „airBaltic“ lojalumo ir partnerysčių skyriaus vadovas Māris Rudens.

„Mums yra didelė garbė tapti oro linijų bendrovės partneriu bei plėsti tarptautinį bendradarbiavimą. Tai svarbus žingsnis užtikrinant mūsų klientų patogumą. Bendradarbiaudami teiksime automobilių nuomos paslaugas visomis „airBaltic“ kryptimis, užtikrindami, kad klientai galės gauti automobilį iš karto po nusileidimo paskirties vietoje. Taigi, visi vartotojai galės patogiai tęsti kelionę vos tik išlipus iš lėktuvo“, – sako Algimantas Andrašiūnas, „SIXT“ vadovas Lietuvoje.

Pateikus paraišką dėl nemokamos „SIXT“ narystės kortelės (Express, Auksinis arba Platininis lygis), „airBaltic Club“ lygmuo bus suderintas su atitinkamu „SIXT“ lygmeniu, todėl klientai galės naudotis išskirtiniais pasiūlymais, pavyzdžiui, nuolaidomis automobilių nuomai. Daugiau informacijos apie „airBaltic Club“ ir „SIXT“ partnerystę rasite adresu: www.sixt.lt/airBaltic.

„airBaltic Club“ – tai lojalumo programa, su kuria keliaujant galima rinkti lojalumo taškus bei gauti įvairių prizų. Klubo nariai renka taškus kiekvieną kartą skrisdami „airBaltic“ lėktuvu arba naudodamiesi kitų kelionių partnerių paslaugomis.

Lojalumo programa sukurta taip, kad būtų naudinga ne tik dažnai keliaujantiems, bet ir tiems, kurie keliauja rečiau. Nedažnai keliaujantys taip pat gali gauti vertingų prizų, pavyzdžiui, nemokamą sunkųjį bagažą, išankstinę vietų rezervaciją ir kt.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas