„Ignitis“ pristato ilgai lauktas naujienas: toliau demonstruoja lyderystę ir pristato karščiausią šios vasaros naujovę

Pranešimas spaudai

2024-06-01, 17:57

0 komentarų

Sumanių energetikos sprendimų bendrovės „Ignitis“ prekės ženklas „Ignitis ON“, vystantis elektromobilių įkrovimo tinklą Baltijos šalyse toliau demonstruoja lyderystę ir kuria patogumą elektromobilių vairuotojams. Palangoje, Taikos g. 2, atidarytas greito elektromobilių įkrovimo parkas, kuriame vienu metu gali įsikrauti net 20 elektromobilių.

„Windows 10 Pro OEM Lifetime Key GLOBAL“ tik už 14,6 eurus su nuolaidos kodu TFN. Spauskite čia, kad įsigyti.
„Ignitis“ pristato ilgai lauktas naujienas: toliau demonstruoja lyderystę ir pristato karščiausią šios vasaros naujovę

Papildomai dar 4 elektromobilių įkrovimo prieigos įrengtos Ronžės g. 5A. Elektromobilių įkrovimo parke veikia iš viso 16 įkrovimo prieigų, kurių galia 60 kW ir 4 įkrovimo prieigos, kurių galia 150 kW. Ronžės g. veikia 4 įkrovimo prieigos po 60 kW. Bendra „Ignitis“ investicijų suma siekia daugiau kaip 0,5 milijono eurų.

„Ignitis ON“ elektromobilių įkrovimo parkas įrengtas per rekordiškai trumpą laiką – 199 dienas, tad elektromobiliais į kurortą atvykę svečiai vasaros sezoną pasitiks jausdamiesi užtikrintai – tikrai bus kur įsikrauti transporto priemonę.

Kaip teigia „Ignitis“ elektrinio mobilumo departamento vadovas Eimantas Balta, Palangoje kol kas nebuvo ne tik, kad elektromobilių įkrovimo parko, tačiau apskritai vietų, kur elektromobilių vairuotojai galėtų patogiai, nelaukdami eilėje, įsikrauti elektromobilį. „Tad Palanga, ko gero, yra viena geidžiamiausių lokacijų elektromobilių įkrovimo infrastruktūrą plečiančiam verslui, „Ignitis ON“ ne išimtis.

Taip yra dėl kurorto lankytojų ir gyventojų, neabejingų tvarumo idėjoms, norinčių kvėpuoti švaresniu oru, siekiančių būti darnoje su aplinka. O tai reiškia, besirenkančių ar svarstančių netrukus vairuoti elektromobilius. Todėl ypatingai vertiname, kad būtent „Ignitis ON“ laimėjęs savivaldybės įmonės skelbtą konkursą kuria patogumą elektromobilių vairuotojams vasaros sostinėje“, – komentavo E. Balta.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus komentavo, kad galimybė palangiškiams ir miesto svečiams drąsiai atvykti į Palangą elektromobiliais, yra svarbi miesto veido keitimosi dalis.

„Palanga yra kurortas, tad ekologija mūsų mieste yra ir bus ypač svarbi sritis. Džiugu, kad Palanga šią vasarą pasitinka būdama dar draugiškesnė elektromobilių vairuotojams. Naujasis didžiausias Vakarų Lietuvoje elektromobilių įkrovimo parkas tarnaus ne tik mūsų miesto gyventojams, bet ir kurorto svečiams. Tikiu, kad patogi, išplėtota infrastruktūra elektromobilių vairuotojus iš kitų miestų skatins dažniau atvykti į Palangą, o taip pat paskatins daugiau palangiškių iš taršių automobilių persėsti į ekologiškas transporto priemones“, – teigė Š. Vaitkus.

„Kiekvieną mėnesį Lietuvoje ir Baltijos šalyse auga elektromobilių registracijų skaičius, su tuo didėja įkrovimo prieigų poreikis. Vienas dažniausių klausimų iš elektromobilių vairuotojų, kurį tekdavo išgirsti įkrovimo tinklo vystytojams – kada bus galima ramia širdimi nuvažiuoti iš Vilniaus į Palangą, kada kurorte bus pakankamai įkrovimo prieigų? Tad klausimas dėl Palangos išspręstas, tačiau tai tik pradžia, tikrai turėsime ir daugiau puikių naujienų tiek keliaujantiems į Palangą, tiek ir po Vakarų Lietuvą, nes šiuo metu esame aktyvioje elektromobilių infrastruktūros plėtros fazėje, greito ir itin greito įkrovimo infrastruktūrą plečiame visoje Lietuvoje“, – komentavo E. Balta.

„Ignitis ON“ elektromobilių įkrovimo parkas Palangoje oficialiai atidarytas gegužės 31 d. Atidarymo proga, visą savaitgalį, t.y., gegužės 31 d. – birželio 2 d. naujosiose įkrovimo prieigose Palangoje, adresu Taikos g. 2 ir Ronžės g. 5A elektromobilių įkrovimui taikoma 50 proc. nuolaida.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas