Pirmas kartas bendrovės istorijoje: „Range Rover“ paskelbtas oficialiu prestižinio Vimbldono teniso turnyro partneriu

Pranešimas spaudai

2024-06-14, 17:14

0 komentarų

„Range Rover“ paskelbė apie oficialią partnerystę su prestižiniu Vimbldono teniso turnyru. Taigi, pirmą kartą seniausių pasaulyje teniso varžybų organizatoriai dirbs drauge su vienu didžiausių prabangių SUV modelių gamintojų.

Prasidėjo MEGA „Aliexpress“ išpardavimai – visą svarbiausią informaciją rasite paspaudę čia.
Pirmas kartas bendrovės istorijoje: „Range Rover“ paskelbtas oficialiu prestižinio Vimbldono teniso turnyro partneriu

Vimbldono turnyras – vienos iš ketverių pagrindinių pasaulyje „Didžiojo kirčio“ serijos teniso varžybų – yra svarbiausias vasaros sporto įvykis Didžiojoje Britanijoje. „Range Rover“ pirmą kartą tiesiogiai prisidės prie milijonų žmonių kasmet stebimo prestižinio turnyro organizavimo kaip oficialus 2024 m. automobilių partneris.

Šį titulą britų markė perima iš kitos ikonos – „Jaguar“. Taigi „Jaguar Land Rover“ grupė su turnyru bendradarbiavimą tęsia jau ilgiau nei dešimtmetį.

„Range Rover“ rodo pavyzdį savo šiuolaikiškumu, išskirtiniu rafinuotumu ir ypač plačia galios sistemų pasiūla, o gamintojo sprendimai atspindi jau ilgiau nei penkis dešimtmečius trunkančią prabangiausių SUV modelių evoliuciją. Kiekvienas „Range Rover“ gamos modelis gali turėti iš tinklo įkraunamą hibridinę galios pavarą, o vėliau šiemet debiutuos ir pirmasis visiškai elektrinis „Range Rover“.

Tarp varžyboms išrinktų automobilių bus ir naujausi iš tinklo įkraunami hibridiniai „Range Rover“ bei „Range Rover Sport“. Jais žaidėjai, jų komandų nariai ir kiti turnyro dalyviai bus vežiojami į varžybų vietą. Ten automobiliai ir bus įkraunami, kad vairuotojai galėtų maksimaliai išnaudoti iki 120 kilometrų siekiantį visureigių vien elektra nuvažiuojamą atstumą (pateikiamas skaičius yra oficialių gamintojo bandymų rezultatas laikantis ES teisės aktų ir naudojant visiškai įkrautą bateriją).

Transporto priemonių išmetamųjų teršalų mažinimas yra labai svarbi Vimbldono aplinkosaugos įsipareigojimo dalis. Šioje bazėje neseniai baigtame statyti uždarų teniso kortų centre įrengta pažangi įkrovimo infrastruktūra. Jai tiekiama iš atsinaujinančių šaltinių pagaminta elektros energija. Čia įsikrauti gali vis daugiau hibridinių ir elektrinių transporto priemonių, nes „All England“ klubas yra užsibrėžęs iki 2030 m. savo veikloje pasiekti nulinę emisiją.

„Šis turnyras yra ikoniškas britų kultūros įvykis, jį stebi milijonai žmonių visame pasaulyje. Tai suteikia mums puikią galimybę bendrauti su po visą pasaulį pasklidusiais savo klientais ir, pasitelkiant kūrybišką turinį, atskleisti „Range Rover“ automobilių eleganciją, rafinuotumą ir mūsų dviejų modernių prabangos prekių ženklų sinergiją“, – pažymėjo „Range Rover“ generalinė direktorė Geraldine Ingham.

„Džiaugiamės galėdami tęsti ilgalaikę partnerystę su „Jaguar Land Rover“, paskelbę „Range Rover“ oficialiu automobilių partneriu. Esu ypač patenkinta, kad į transporto parką įtraukta daug mažesnės emisijos iš tinklo įkraunamų hibridinių automobilių. Daugiausia dėmesio skiriame tam, kad kuo daugiau kelionių vyktų EV režimu. Tai dar vienas žingsnis siekiant mūsų tikslo – nulinės veiklos emisijos iki 2030-ųjų“, – sakė turnyrą rengiančio „All England“ klubo pirmininkė Deborah Jevans.

2024 m. Vimbldono turnyras „The All England Lawn“ teniso aikštyne vyks liepos 1–14 dienomis.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas