Transportas

Toks reiškinys fiksuojamas tik Lietuvoje: tokios situacijos su degalų kainomis nėra nei Latvijoje, nei Estijoje

Lietuvoje, vienintelėje iš trijų Baltijos šalių, degalai brangsta trečią savaitę iš eilės.

Toks reiškinys fiksuojamas tik Lietuvoje: tokios situacijos su degalų kainomis nėra nei Latvijoje, nei Estijoje

Per šį laikotarpį vidutinės degalų kainos Lietuvoje padidėjo 2–5 proc. Tačiau mūsų šalies gyventojams degalai vis dar išlieka 0,06–0,19 Eur/l pigesni nei kaimynams.

Prasidėjo kosminiai „Aliexpress“ išpardavimai. Nuolaidos iki 50 proc. Spauskite čia.

Per praėjusią savaitę, birželio 19–26 d., benzino vidutinės kainos didėjo Lenkijoje ir Lietuvoje (atitinkamai 0,4 proc. ir 0,7 proc.), o mažėjo Vokietijoje ir Latvijoje (atitinkamai 0,5 proc. ir 0,6 proc.). Estijoje vidutinės kainos nesikeitė. Palyginimui, Estijoje benzino vidutinė kaina siekia 1,70 Eur/l ir yra 0,19 Eur/l didesnė nei Lietuvoje, o Lenkijoje vidutinė degalų kaina sudaro 1,46 Eur/l.

Dyzelino vidutinės kainos 0,1–2,4 proc. didėjo visose lyginamose Baltijos jūros regiono valstybėse. Vidutinė dyzelino kaina Lietuvoje dabar yra 1,36 Eur/l – tai 0,06 Eur/l mažiau už vidutinę dyzelino kainą Latvijoje. Lenkijoje vidutinė dyzelino kaina sudaro 1,40 Eur/l.

Šiuo metu vidutinės degalų kainos visose lyginamose regiono valstybėse yra 4–33 proc., arba 0,08–0,69 Eur/l mažesnės nei buvo prieš 12 mėnesių. Per šį laikotarpį benzino kaina daugiausiai sumažėjo Lietuvoje (26 proc.), dyzelino – Latvijoje (33 proc.).

Nuo birželio pradžios iki 28 d. dyzelino didmeninė kaina padidėjo 0,046 Eur/l, o benzino sumažėjo 0,029 Eur/l.

Praėjusią savaitę Brent naftos kaina siekė 75,3 USD/bbl – tai 1,2 proc. daugiau už ankstesnės savaitės vidutinę kainą. Urals naftos kaina sudarė 57,0 USD/bbl – tai 2,3 proc. daugiau už ankstesnės savaitės vidutinę kainą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Robertad

Paprasta,liepa ūkininkai pirks kūrą tai ir kelia,lietuvos verslininkai yra nesažiningi. Aš manau ateina recesija,tad ponai pasispauskit savo storus pilvus,o ūkininkams linkiu buti protingiems ir nepirkti be reikalo,tik tiek kiek reikia .

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas