Šildytuvas, kurį privalu turėti kiekvienam: elektrinis „Xiaomi“ radiatorius leis pamiršti žiemos šalčius, nepraleiskite progos įsigyti jau dabar!

Vasara jau liko tik prisiminimuose, neseniai baigėsi ir ruduo, o žieminis šaltukas jau priminė apie save. Gražius ir saulėtus orus po truputį keičia šaltesnės ir lietingesnės dienos, kas sufleruoja ir tai, kad artėja laikas pasiruošti žiemai. Niekas tikriausiai nesuabejos teiginiu, kad šiluma namuose – vienas svarbiausių dalykų šaltu periodu. Nors iki žiemos dar liko savaitė, tačiau mes siūlome tam pasiruošti jau dabar ir turime Jums rekomenduoti išties naudingą produktą.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Šildytuvas, kurį privalu turėti kiekvienam: elektrinis „Xiaomi“ radiatorius leis pamiršti žiemos šalčius, nepraleiskite progos įsigyti jau dabar!

Mūsų partnerių „Cafago“ internetinėje parduotuvėje dabar galite įsigyti „Smartmi Home Electric Heater 1S“ elektrinį šildytuvą vos už 108,89 eurus. Negana to, šis įrenginys, kuris pasižymi tradicinio radiatoriaus dizainu, jus pasieks vos per keletą darbo dienų, nes pardavėjas jį siunčia iš Vokietijoje esančio sandėlio. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Kaip galite matyti iš tekste pateikiamų nuotraukų, šis elektrinis šildytuvas pasižymi tradicinio radiatoriaus išvaizda, taip pat yra baltos spalvos, o tai reiškia, jog jis puikiai derės prie daugelio namų interjero. „Smartmi Home Electric Heater 1S“ matmenys siekia 69,4 x 44,8 x 20,2 cm, o svoris – 6,5 kilogramo. Nesunku suprasti, kad tai yra ganėtinai kompaktiškas produktas, kuriame vietą namuose surasti bus itin paprasta.

Žinoma, perkant tokio tipo produktą – itin svarbu jo galia ir suteikiamos galimybės. „Smartmi Home Electric Heater 1S“ elektrinio šildytuvo maksimali galia siekia 2200W, o taip pat jis turi tris skirtingus šildymo lygius. Šoninėje briaunoje įmontuotas valdiklis, kuris leis pasirinkti norimą galingumą – 900W, 1300W arba 2200W. Gamintojo teigimu, vieno šio įrenginio užteks sušildyti 15 kvadr. metrų patalpą.

Būtina paminėti ir tai, jog „Smartmi Home Electric Heater 1S“ priklauso „Xiaomi“ ekosistemai. Tai leidžia tikėtis pačių geriausių rezultatų bei, žinoma, aukščiausios kokybės. Kaip jau minėjome, dabar šį elektrinį šildytuvą galima įsigyti vos už 108,89 eurus. Negana to, šis įrenginys, kuris pasižymi tradicinio radiatoriaus dizainu, jus pasieks vos per keletą darbo dienų, nes pardavėjas jį siunčia iš Vokietijoje esančio sandėlio. Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia.

Mūsų portale pateikiamos partnerysčių programų nuorodos. Už užsakymus, atliktus per mūsų pateiktas nuorodas, mes galime uždirbti komisinius, kas padeda šiam portalui egzistuoti.

2 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Siru

Šildytuvas baltas, todėl reikia visiems turėti. Kvaili žiurnaliūgos. Nors čia žurnaliūgomis nekvepia, tik tikri mulkiai, Gariūnų tipo-"pirk, aš, o aš gausiu procentus"

Sido

Tekstas apie nieka. Šildytuvas, o kokios jo galimybės? Kokio lygio tenas? Ip klasė?termostatas? Programėlė yra?
Reklama mokyklos lygio...

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas