SEB bankas informuoja apie pokyčius, kurie patiks ne visiems: įvyko atnaujinimai, kurie palies visus klientus, sužinokite kas keičiasi

SEB pradeda laipsnišką savo interneto banko atnaujinimą. Bus atnaujintas interneto banko dizainas, diegiamos naujos funkcijos.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
SEB bankas informuoja apie pokyčius, kurie patiks ne visiems: įvyko atnaujinimai, kurie palies visus klientus, sužinokite kas keičiasi

Klientams naudotis atnaujinamu interneto banku taps paprasčiau ir patogiau.

„Atsižvelgdami į klientų poreikius, pageidavimus ir pasiūlymus, pradedame SEB interneto banko atnaujinimo procesą. Jau dabar klientai gali patys išbandyti palaipsniui tobulinamą interneto banką bei susipažinti su įgyvendintais pokyčiais“, – teigia SEB banko valdybos narė ir Mažmeninės bankininkystės tarnybos vadovė Eglė Dovbyšienė.

SEB bankas, atlikęs pirmuosius interneto banko pakeitimus, šiuo metu yra atnaujinęs prisijungimo puslapį, kuris nuo šiol bus vienas ir privatiems, ir verslo klientams. Interneto banko meniu papildytas paieškos laukeliu ir perkeltas į kairę pusę, kad klientai greičiau rastų reikalingas funkcijas. Taip pat pridėta galimybė pasirinkti šviesią arba tamsią ekrano temą.

„Interneto banke nuo šiol klientai ras ir virtualų konsultantą, kuris padės atsakyti į rūpimus klausimus. Didelį dėmesį skyrėme interneto banko prieinamumui, kad atnaujinimai atitiktų Žiniatinklio turinio prieinamumo gairių (angl. Web Content Accessibility Guidelines, WCAG) standartus, ir jais naudotis galėtų žmonės su negalia“, – pažymi E. Dovbyšienė.

Perėjimas prie naujojo interneto banko vyks palaipsniui – šiuo metu SEB banko klientai gali naudotis ir senuoju, ir atnaujinamu interneto banku. Minėtus pakeitimus banko klientai gali rasti atnaujinamoje interneto banko versijoje.

Išsamią informaciją apie atnaujinamą interneto banką galima rasti oficialioje SEB banko svetainėje.

SEB

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

15 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Andrejus ivanovas

Naujoje versijoje SEBas reikalauja kliento asmens kodą,prieš atliekant bent kokia operacija.
Privatus bankinkai taip pažeidžia LR gyventojų asmens kodo nuostatus. KUR ZIURI MUSU ATSAKINGOS INSTANCIJOS?

Klausas

Aš net nepastebėjau esminių atnaujinimų, lygiai taip pat kaip ir atnaujinta Maxima bazė, tos pačios lentynos, tos pačios nutrintos grindys, tos pačios kasos.

Edita

Labai patogus banko atnaujinimo naudojimas, jis man labiau patinka už senąjį. Viskas aiškiai išdėliota kairėje pusėje, belieka tik pasirinkti ką nori atlikti, bet jeigu nemoki skaityti, arba net nebuvai prisijungęs ir čia priekaištauji, tai jau tikrai ne banko bėdos. Geros dienos!

Dali

Atnaujinimai nieko patogesnio ar palankesnio klientui neatnešė. Nepatenkino. Vertinu neigiamai

Snieguolė

Labai esu nepatenkinta , tuo atnaujinimu , nieko nerandu , negaliu net mokesčių sumokėti pagal tą naują versiją.

Nijolė

Labai nepatenkinta tais naujinimais, nes neįmanoma peržiūrėti nei išrašo kiek gauta pajamų ar kur išleista, o apie pervedimus tai iš viso neįmanoma nieko padaryti

O kaip gi pareikalausi

daugiau pinigų už aptarnavimą ? Net neabejoju, kad mokestis netrukus pakils...

Arturas

Mane užkniso tie naujinimai,po to neberandi ko reikia.Čia gal jaunimui,o mus senukus palikit ramybej,nemegstu i.techniku

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas