Puiki proga įsigyti itin kokybiškus „OnePlus“ belaidžius ausinukus: fantastiškomis savybėmis aprūpintas modelis parduodamas už itin patrauklią kainą, vertėtų paskubėti!

Partnerio turinys

2024-05-19, 17:15

0 komentarų

„OnePlus“ atstovai dar visai neseniai pristatė pirmąjį savo 2024 metų išmanųjį telefoną. Kartu su naujuoju „OnePlus 12R“ pristatyti ir nauji belaidžiai ausinukai. „OnePlus“ atstovai surengtos spaudos konferencijos metu oficialiai pristatė ir „OnePlus Buds 3“, kurie aprūpinti dviejų garsiakalbių konstrukcija, aktyviu triukšmo slopinimu ir itin lengvu korpusu.

Prasidėjo mega „Aliexpress“ išpardavimai – sutaupykite net iki 70 proc.
Puiki proga įsigyti itin kokybiškus „OnePlus“ belaidžius ausinukus: fantastiškomis savybėmis aprūpintas modelis parduodamas už itin patrauklią kainą, vertėtų paskubėti!

Kinijos bendrovės „OnePlus“ pristatyti naujieji belaidžiai ausinukai jau kuris laikas prieinami ir Lietuvoje, tačiau jų kaina siekia 89 eurus. Mūsų partneriai „Gshopper“ turi jums geresnį pasiūlymą, kuris leis sutaupyti apvalią sumą pinigų.

Naujieji „OnePlus Buds 3“ belaidžiai ausinukai dabar parduodami tik už 64,46 eurus, o norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu – spauskite čia. Tiesa, prieš atsiskaitant reikia nurodyti nuolaidos kodą gshopper20. Verta pastebėti ir tai, jog šis pasiūlymas galioja tik iki šio mėnesio pabaigos, todėl norintys įsigyti - turėtų paskubėti.

Naujieji „OnePlus Buds 3“ ausinukai savo dizainu yra labai panašūs į anksčiau pristatytą „Buds 2 Pro“ modelį, tačiau naujasis variantas turi kiek labiau blizgantį paviršių. Čia panaudotas ir tas pats dvigubų garsiakalbių sprendimas, kuris buvo naudojamas ir „Pro“ variante, kas užtikrins sodrų garsą.

Belaidžiai aprūpinti triukšmo slopinimo galimybe iki 49 dB, o ši funkcija pasiūlys ir keletą skirtingų režimų – 10 dB ir 20 dB yra tarpiniai variantai prieš didįjį šuolį iki 49 dB. „OnePlus Buds 3“ taip pat turi išmanųjį režimą, kuris automatiškai atpažįsta aplinką ir pritaiko ANC lygį. Ausinės turi guminius antgalius, kurie padeda izoliuoti triukšmą.

Belaidžių ausinukų valdymas atliekamas naudojant lietimui jautrias sritis ant pačių ausinukų. „OnePlus Buds 3“ taip pat aprūpinti trimis mikrofonais, o „OnePlus“ atstovai teigia, kad dirbtinis intelektas padeda sumažinti triukšmą skambučių metu. Pačios ausinės turi IP55 sertifikatą ir yra neįtikėtinai lengvos - kiekviena jų sveria vos 4,8 g. Ausinių baterija yra 58 mAh, o dėklo - 520 mAh.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas