SEB klientai sulaukė kritinio banko perspėjimo: šį savaitgalį galimi sutrikimai, kurie palies daugelį vartotojų, sužinokite, kas čia vyksta

SEB

Siekiant užtikrinti geriausią klientų naudojimosi patirtį – būtina atitinkama sistemų priežiūra. Būtent tokiems darbams dabar ruošiasi SEB bankas, kurie informuoja savo klientus apie galimus sutrikimus.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
SEB klientai sulaukė kritinio banko perspėjimo: šį savaitgalį galimi sutrikimai, kurie palies daugelį vartotojų, sužinokite, kas čia vyksta

SEB banko atstovai praneša, jog norint užtikrinti sklandų banko sistemų veikimą, šį savaitgalį SEB banke bus atliekami planiniai informacinių sistemų profilaktikos darbai.

Skelbiama, jog sausio 13 dieną, naktį iš penktadienio į šeštadienį, nuo 3 iki 8 val. ryto laikinai neveiks: SEB interneto bankas ir mobilioji programėlė. Negana to, nebus atliekami mokėjimai el.parduotuvėse, kai atsiskaitant už prekes ar paslaugas savo tapatybę reikia patvirtinti SEB interneto banke.

IT profilaktikos darbus bankas atlieka periodiškai, tai padeda užtikrinti sklandų paslaugų teikimą, jų saugumą ir kokybę. IT profilaktiniai darbai atliekami tuo metu, kai klientai mažiausiai naudojasi elektroninėmis banko paslaugomis.

SEB bankas atsiprašo dėl galimų nepatogumų ir siūlo reikalingas finansines operacijas atlikti iš anksto arba IT profilaktikos darbams pasibaigus. Tiesa, pažymima, jog mokėjimo kortelėmis bus galima atsiskaityti kaip ir įprasta.

Priminsime, jog dar visai neseniai SEB pradėjo laipsnišką savo interneto banko atnaujinimą. Bus atnaujintas interneto banko dizainas, diegiamos naujos funkcijos. Klientams naudotis atnaujinamu interneto banku taps paprasčiau ir patogiau.

SEB bankas, atlikęs pirmuosius interneto banko pakeitimus, šiuo metu yra atnaujinęs prisijungimo puslapį, kuris nuo šiol bus vienas ir privatiems, ir verslo klientams. Interneto banko meniu papildytas paieškos laukeliu ir perkeltas į kairę pusę, kad klientai greičiau rastų reikalingas funkcijas. Taip pat pridėta galimybė pasirinkti šviesią arba tamsią ekrano temą.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

1 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Paulė

Labai įkūrėjo tie visi patobulinimai, ypatingai nepatogu seneliams, tik prisitaiko ir vėl kompiuteryje reikia keisti

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas