Ekspertai prognozuoja įspūdingą OLED monitorių populiarumo šuolį: pateikta naujausia prognozė, kuri nustebins net ir visko mačiusius

„TrendForce“ praneša, kad dėl nuolat didėjančių OLED gaminių matmenų ir ambicingų aukščiausio lygio prekės ženklų planų 2023 m. OLED monitorių tiekimas gali pasiekti stulbinantį 508 000 vienetų skaičių – tai yra astronominis 323 proc. metinis augimas.

Juodžiausi „Aliexpress“ išpardavimai prasideda jau dabar. Spauskite čia, kad peržiūrėti geriausius pasiūlymus.
Ekspertai prognozuoja įspūdingą OLED monitorių populiarumo šuolį: pateikta naujausia prognozė, kuri nustebins net ir visko mačiusius

Iki 2024 metų OLED monitorių pasiūla bus dar didesnė, o gaminių dydžiai ir specifikacijos dar įvairesni. Pridėkime prie to dviejų pirmaujančių Korėjos panelių gamintojų 27 ir 31,5 colių OLED panelių debiutą, ir arenoje prasidės kovos. Prognozuojama, kad tokia dinamika paskatins OLED monitorių tiekimą peržengti trokštamą milijono vienetų ribą per metus.

Kalbant apie rinkos dalį, „Samsung“ yra pasirengusi 2023 m. antrąjį pusmetį smarkiai padidinti OLED monitorių tiekimą ir užimti 27 proc. rinkos dalį, o tai atitinka LGE rezultatus. Neatsilikdama nuo jų, „Dell“ įnirtingai skatina savo 34 colių monitorių pasiūlą, tikėdamasi užimti daugiau nei 20 proc. rinkos. Tuo tarpu ASUS, neseniai strategiškai įsitvirtinusi OLED monitorių sektoriuje, šiais metais siekia užimti 9 proc. rinkos dalį.

Kalbant apie OLED monitorių dydžius, 2023 m. daugiausia dėmesio bus skiriama 34 colių monitorių segmentui, kuris, kaip prognozuojama, užims 37 proc. rinkos. Nuo jo nedaug atsilieka 27 colių monitorių grupė su 32 proc., o po jos seka 49 colių monitoriai su maždaug 14 proc.. 45 colių kategorija užima 10 proc. rinkos dalį.

Žvelgiant į 2024 metus, „TrendForce“ prognozuoja, kad 27 colių monitoriai išplės savo pozicijas ir taps labiausiai perkamu OLED gaminiu. Be to, „Samsung Display“ ir „LG Display“ didina savo 31,5 colių OLED panelių gamybą, todėl ateinančiais metais šio dydžio monitorių rinkos dalis gali viršyti 10 proc.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas