Ne visi pardavimai krinta: iš lentynų šluojamas vienas pagrindinių kompiuterių komponentų

Ne visi pardavimai krinta: iš lentynų šluojamas vienas pagrindinių kompiuterių komponentų

MiTech.lt

Paskelbta nauja statistika rodo, kad vaizdo plokščių pardavimai stipriai didėja. Į šią statistiką patenka ne tik tradicinės vaizdo plokštės, bet ir darbui skirta specializuota įranga.

„Jon Peddie Research“ teigia, kad 2021 metų trečiame ketvirtyje NVIDIA teko 78,2 proc. vaizdo plokščių rinkos, o AMD sugebėjo atgauti 1 proc. rinkos ir savo dalį padidinti iki 21,8 proc. Tik lentelėje matome keistą suapvalinimą.

AIB_PR-Q321-001

Bendrai vaizdo plokščių pardavimai 2021 metų trečiame ketvirtyje augo net 25,7 proc. lyginant su tuo pačiu laikotarpiu prieš metus, o lyginant su ketvirčiu prieš tai fiksuotas 10,9 proc. augimas. Iš viso šių metų trečiame ketvirtyje buvo parduota 12,7 mln. vaizdo plokščių.

AMD iš ketvirčio į ketvirtį savo pardavimus padidino 17,7 proc., o augimas lyginant su duomenimis prieš metus yra 20,8 proc. NVIDIA iš ketvirčio į ketvirtį pardavimus padidino 9,3 proc., o lyginant su tuo pačiu ketvirčiu prieš metus pardavimai augo 27,1 proc.

Karas Ukrainoje - informacija iš mūšio lauko bei technologijos, kurios jame naudojamos. Daugiau naujienų rasite paspaudę čia.

Komentarai

Kol kas komentarų nėra.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas