ULAC pristato kompiuterinį žaidimą [NE]NUGALĖTAS

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centras (ULAC), kartu su kūrybine grupe SneakyBox, pristato kompiuterinį žaidimą/animaciją „[NE]NUGALĖTAS“. Šis žaidimas – nuoširdi istorija, kuri padės praplėsti žinias apie išbandymus ir sunkumus, su kuriais galime susidurti patys ar mūsų šeimos nariai, susirgus tuberkulioze.

[NE]NUGALĖTAS – komikso stiliumi sukurtas interaktyvus kompiuterinis žaidimas, kuriame Jūs darote pasirinkimus, todėl tik nuo Jūsų priklauso, kokią istorijos pabaigą pamatysite. Tai ne tik žaidimas, tai istorija apie tapimą suaugusiuoju. Apie atsakomybę už save ir už kitą. Apie tapsmą sąmoningu žmogumi.

Žaidimas [NE]NUGALĖTAS skirtas ugdyti jaunosios kartos higienos įgūdžius ir didinti sveikatos raštingumą, siekiant išvengti vaistams atsparių mikobakterijų atsiradimo ir plitimo bei mažinti Lietuvos gyventojų sergamumą ir mirtingumą nuo tuberkuliozės.

Žaidimas [NE]NUGALĖTAS yra nemokamas. Kompiuterinį žaidimo variantą išbandyti galite čia. Žaidimas taip pat pasiekiamas ir mobiliosiomis programėlėmis: Google Play bei App Store.


Kol kas komentarų nėra.