Ieškantiems nebrangios išmaniosios apyrankės: puiki proga įsigyti naująją „Xiaomi Mi Band 6“ už ypatingai žemą kainą

Kinijos kompanija „Xiaomi“ yra puikiai žinoma ne tik dėl savo kuriamų išmaniųjų telefonų, elektrinių paspirtukų ar robotų dulkių siurblių, tačiau ir dėl itin pigių ir kokybiškų išmaniųjų apyrankių. „Mi Band“ serijos pavadinimas tikrai neturėtų būti naujiena daugeliui lietuvių, o gamintojas šiemet jau spėjo pristatyti ir šeštos kartos apyrankės versiją.

Dabar, internetinėje parduotuvėje „Cafago“, Jūs galite įsigyti naująją „Xiaomi Mi Band 6“ išmaniąją apyrankę, o jos kaina siekia vos 42,49 euro. Pastaroji kaina yra gerokai žemesnė nei siūlo Lietuvos pardavėjai, todėl praleisti tokį pasiūlymą būtų tikrai prastas sprendimas. Norėdami įsigyti „Mi Band 6“ – spauskite čia, o žemiau rasite ir daugiau informacijos apie šį įrenginį.

Naujoji „Xiaomi Mi Band 6“ apyrankė orientuota į jaunąją auditoriją ir bus siūloma šešių spalvų: juodos, oranžinės, geltonos, violetinės, mėlynos ir dramblio kaulo. Kaip ir praeitas metais, Kinijoje bus siūlomos dvi įrenginio versijos - su NFC ir be NFC lusto. Šioje šalyje „Mi Band 6“ kainuos atitinkamai 36 eurus (su NFC) ir 30 eurų (be NFC), o pasaulinei reinkai skirta įrenginio versija atsieis apie 35 eurus (be NFC).

Kalbant apie specifikacijas, „Mi Smart Band 6“ turės 1,56 colio 152x486 raiškos AMOLED ekraną, kuris kraštuose bus šiek tiek lenktas (2.5D) ir pasižymės 450 nitų ryškumu bei 326 PPI. Tad esant lauke, kai šviečia ryški saulė, neturėti kilti problemų įžiūrėti, kas rodoma ekrane. Lyginant su ankstesnės kartos „Mi Band 5“ išmaniąja apyranke, „Mi Band 6“ ekranas didesnis apie 50 %. Prietaisas yra kompaktiškų 47,4 x 18,6 x 12,7 mm matmenų ir turi kintamo ilgio dirželius 155 – 219 mm, tad tiks visiems riešams - nuo mažiausio iki didžiausio. Išmanioji apyrankė turi integruotą 125 mAh talpos akumuliatorių, kurio užteks iki 14 dienų. „Xiaomi“ teigia, jog ši apyrankė nebijo vandens ir yra atspari panardinimui iki 50 metrų gylio (5ATM).

Kita gera žinia yra tai, kad „Mi Band 6” palaiko gausybę skirtingų laikrodžio ciferblatų - 130 Kinijos rinkai skirtoje versijoje ir daugiau nei 60 pasaulinei rinkai skirtame variante. Palikta galimybė ant ekrano naudoti ir savo įkeltus paveiksliukus ar nuotraukas, taip apyrankei suteikiant daugiau individualumo. Dar viena naujovė - animuoti ekrano paveiksliukai, pvz. iš animacinio filmuko „Kempiniukas plačiakelnis“.

Šia apyranke nesusivils ir aktyvūs gyvenimo stilių mėgstantys pirkėjai, kadangi „Xiaomi“ pasiūlys net 30 skirtingų treniruočių režimų su galimybe kai kai kurias treniruočių programas atpažinti automatiškai – bėgimas, spartus ėjimas, važiavimas dviračiu, bėgimas ant takelio ar treniruotė su elipsiniu treniruokliu. „Mi Smart Band 6“ taip pat aprūpinta pulso matuokliu bei gali matuoti kraujo prisotinimą deguonimi (SPo2) , šie parametrai gali būti sekami 24h per parą. „Mi Smart Band 6“ taip pat gali sekti miego kokybę, streso lygį ir kitas fizines kūno savybes. Ši pigi apyrankė pasižymi netgi tokiomis brangesniems laikrodžiams būdingomis funkcijomis, kaip 3 ašių giroskopas, 3 ašių akselerometras, „Bluetooth 5.0“ ir belaidis įkrovimas.


Kol kas komentarų nėra.
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas