„OnePlus“ paslaptys po truputį bliūkšta: paaiškėjo kaip atrodys naujasis „Nord“ telefonas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-04
„OnePlus“ paslaptys po truputį bliūkšta: paaiškėjo kaip atrodys naujasis „Nord“ telefonas
0 Pasidalinimai
1132 Peržiūros

Kinijos kompanija „OnePlus“ jau pradėjo išankstinę naujųjų „OnePlus Nors“ išmaniųjų telefonų rezervaciją, nors pats įrenginys dar nė nepristatytas, o daugumą jo specifikacijų gaubia nežinia. Kompanijos atstovai teigia, jog tai bus gerokai pigesnis produktas nei daugelis kitų „OnePlus“ telefonų per pastaruosius kelis metus, o oficialus jo pristatymas turėtų įvykti liepos 10 dieną.

Nors iki pristatymo liko mažiau nei savaitė, tačiau „OnePlus“ šįsyk viską laiko paslaptyje, kas yra ganėtinai neįprasta šiam gamintojui. Nepaisant to, šiek tiek informacijos apie naująjį telefoną atskleidžia pagrindinis „Nord“ modelio partneris ir išskirtinis pardavėjas „Amazon India“. Elektroninė parduotuvė visai neseniai išleido reklaminį telefono klipą, kuriame galima įžvelgti pagrindinius „OnePlus“ naujienos dizaino elementus.

Kaip galite matyti iš aukščiau esančios nuotraukos, išmanusis telefonas turi ganėtinai didelį kamerų modulį kairėje nugarėlės pusėje. Ir nors kokybė nėra pati geriausia, tačiau nesunku padaryti prielaidą, jog čia rasime bent tris kameras. Visi kiti matomi dizaino elementai iš esmės primena „OnePlus 8 Pro“ modelį. Nesunku pastebėti, nugarėlėje nerasime pirštų antspaudų sensoriaus, o tai tikriausiai reiškia, jog „OnePlus“ naudos AMOLED ekraną, o pastarasis jutiklis bus įmontuotas būtent ekrane.

Viename iš „stop“ kadrų galima matyti ir tai, jog „OnePlus Nord“ priekinėje dalyje turės dvigubą asmenukių kamerą, kuris bus įmontuota kairiajame ekrano kampe. Ir kol kas tai yra bene vienintelė žinoma informacija apie naująjį vidutinės klasės gamintojo produktą.

Verta paminėti ir tai, jog „OnePlus“ vadovas Carlas Pei neseniai skelbė apie flagmanų klasės kameras naujajame „OnePlus Nord“. Vienintelis dalykas, kuris žinomas apie šį įrenginį – jame bus panaudotas „Qualcomm Snapdragon 765G“ procesorius. Kaip jau minėjome, tai ganėtinai neįprasta šio gamintojo strategija, nes dažniausiai likus savaitei iki pristatymo jau būna žinomos kone visos „OnePlus“ naujienų savybės.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl kiniški išmanieji telefonai tampa vis populiaresni? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis

Geriausios kainos

OnePlus Nord

Aliexpress

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei P40 Pro” apžvalga: nuteistas be teismo