Geriausios programėlės individualizuoti „Android“ išmanųjį telefoną

Paskelbė:   Redakcija | 2018-01-15
0 Pasidalinimai
48 Peržiūros
Viena geriausių ir patraukliausių „Android“ operacinės sistemos savybių yra ta, kad naudojantis ja galima lengvai individualizuoti, nustatyti ir visaip kitaip modifikuoti savo išmanųjį telefoną. Trumpų instrukcijų ir reikiamų programėlių pagalba Jūs galite paversti savo telefoną visiškai unikaliu. Apačioje pateikiame Jums visus būdus, kurių pagalba galima individualizuoti „Android“ išmanųjį telefoną. Kai kurie metodai reikalaus prieigos prie root arba gali pasirodyti per sudėtingi paprastam vartotojui, tačiau neišsigąskite – tiesiog sekite pateiktus žingsnius ir nė nepastebėsite, kaip pasikeis jūsų „Android“ prietaisas!

Įsirašykite naują paleidėją (launcher)

Tai yra pati akivaizdžiausia ir paprasčiausia priemonė, naudojama pakeisti savo „Android“ išmaniojo išvaizdą. Kas iš tiesų yra paleidėjas? Tai paprasčiausiai sąsaja (interface), naudojama įjungiant įvairias programėles. Jeigu nuspręsite išbandyti naują paleidėją - pasikeis jūsų namų ekrano išvaizda (home screen), valdikliai (widgets) ir programėlių stalčius (app drawer).

[button type="default" color="" target="" link="https://play.google.com/store/apps/details?id=ginlemon.flowerfree"]Smart Launcher 3[/button]

Be kita ko, paleidėjai siūlo įvairiausias temų variacijas, kaip reikiant lengvinančias Jūsų gyvenimą. Jeigu Jums patinka apačioje matomas telefono stilius, rekomenduojama įsirašyti „Launcher 3“– vieną geriausių individualizavimo programėlių „Android“ telefonams. Visgi jeigu abejojate ir negalite išsirinkti tinkamo paleidėjo, siūlome naudoti „Nova Launcher“, žinomą dėl savo lankstumo.

Pasikeiskite piktogramas

Ar jums nusibodo tos pačios jūsų telefono programėlių piktogramos? Pasikeiskite jas! Tai visai nėra sudėtinga ar komplikuota. Viskas, ką Jums reikia padaryti, yra pagal ankstesnes instrukcijas instaliuoti tam tikrą paleidėją ir, iš „Play Store“ atsisiuntus ir įrašius norimą piktogramų paketą, jį aktyvinti. Neišsigąskite, ikonų paketų yra tikrai pačių įvairiausių, tad sau patinkantį piktogramų stilių atrasite kaip mat. [button type="default" color="" target="" link="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jenning.simply8bit"]Simply 8-Bit Icon Pack[/button] Atsisiuntus norimą ikonų paketą ir atlikus reikalaujamus aktyvinimo žingsnius, Jūsų išmanusis telefonas akimirksniu pakeis savo veidą ir taps tikru unikumu!

Patobulinkite pranešimų skiltį

Ar jūsų telefonas turi LED pranešimų švieselę? Siūlome išbandyti tikrai šaunią programėlę, kuria pasinaudoję vieną kartą, negalėsite jos daugiau pamiršti. [button type="default" color="" target="" link="https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koo.lightmanager"]Light Manager - LED Settings[/button]

Pridėkite valdiklių užrakintame ekrane

Kiek kartų per dieną atrakinate savo telefoną? Teisingas atsakymas – per daug. Vietoje laiko švaistymo atrakinėjant telefoną vien tik tam, kad patikrinti orus, „WhatsApp“, kalendorių ar panašiai, kodėl nepavertus šių programėlių į valdiklius ir nepridėjus jų į užrakintą ekraną (lock screen)? Tai lengva, praktiška ir, svarbiausia, taupo jūsų laiką.

„Xposed Framework“

Jeigu norite žengti toliau ir išbandyti kai ką radikalesnio, „Xposed Framework“ savo vartotojams leidžia pasirinkti (ir ištrinti) bet kokias originaliai įrašytas, bet niekada nenaudojamas funkcijas ar modulius. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tam padaryti prireiks prieigos prie root, panikuoti neverta – svarbiausia, jog jūsų išmaniajame būtų neseniai atliktas atsarginių kopijų procesas (back up), nes „Xposed“ nepersėja, kad bet kuriuo metu Jūsų telefonas dėl programinės įrangos klaidos (soft brick) gali užstrigti ir normaliai neįsijungti (boot loop). Bet kokiu atveju, jeigu Jus domina kiek įvairesnė „Android“ telefono išvaizda, „Xposed Framework“ Jums padės tai pasiekti. Priklausant nuo to, kokį „Android“ įrenginį naudojate, egzistuoja skirtingos šios programos versijos, tad įsitikinkite, kad įrašinėjate tinkamą. Kalbant apie „Oreo“ telefonus, daugumai jų „Xposed“ apskritai dar nėra pritaikyta. O kokios Jūsų mėgstamiausios individualizavimo programėlės? Ar naudositės – o galbūt jau naudojotės – šiame straipsnyje pateiktais patarimais? Lauksime jūsų komentarų!


Parašyti komentarą