Perkate naują įrenginį? Du paprasti būdai kaip sutaupyti perkant internetu!

Paskelbė:   Žilvinas Degutis | 2019-10-03
0 Pasidalinimai
43 Peržiūros
Dažnai perkate internetu, tačiau ar kada pagalvojote, jog vos keli lengvi žingsniai ir taip galėsite sutaupyti pakankamai apvalią sumą pinigų? Telefonai.eu dalijasi su Jumis dviem paprastais metodais, kaip galite sutaupyti nuo kelių iki kelių dešimčių eurų perkant naują išmanųjį telefoną ar kitą įrenginį internetu iš užsienyje esančių parduotuvių.

PIRMAS BŪDAS

Atsiskaitykite per Paypal su Revolut kortele

Šis būdas taikomas tose parduotuvėse, kuriose galima apmokėti per PayPal ir kartu pasirinkti, kokia užsienio valiuta nurodyti prekių kainas. Susimokant už pirkinius per PayPal mokėjimo sistemą ir gavus pažeistą/brokuotą prekę arba jos iš viso negavus, PayPal suteikia daug garantijų ir galimybių susigrąžinti išleistus pinigus. PayPal galima lengvai susieti su Jūsų banko kortele, o šiuo būdu galima atsiskaityt vis daugiau elektroninių parduotuvių. Registracija: www.paypal.com Pasirūpinus saugumu pakalbėkime apie Revolut privalumus taupant. Visų pirma, jei dar negirdėjote, kas yra Revolut kortelė – tai nemokama internetinio banko kortelė neturinti mėnesinių ar kitokių įmokų (išskyrus pasirinkus Premium ar Metal pasirinktas variacijas), su ja galima išgryninti iki 200 eur/mėn iš bet kokių bankų automatų be papildomų mokesčių Lietuvoje ir užsienyje, valiutų kursai atnaujinami realiu laiku ir visada taikomi patys palankiausi tuo momentu, galima lengvai valdyti savo sąskaitą per mobiliąją programėlę, užsisakyti papildomas paslaugas (telefono draudimą, gyvybės draudimą ir kt.). Įsigyti Revolut kortelę galite čia: www.revolut.com Taigi, Revolut valiutų kursai yra geresni už Lietuvoje ar kitur užsienyje valiutų pirkimo-pardavimo kursus, nes yra atnaujinami realiu laiku ir pritaikomas pats geriausias tuo metu kursas, tad patartina atsiskaityti ne EUR, o kita valiuta. Pateiksime konkretų pavyzdį. Tarkime, norite įsigyti naujausią Xiaomi Mi Mix 3 flagmaną iš parduotuvės GearBest, kurio kaina su siuntimo mokesčiu 2018.11.21 – 632,79 EUR. Perkant JAV doleriais su atsiuntimu – 710,99 USD Revolut oficialus kursas 2018.11.21: 710,99 USD ->  625,32 EUR              
Šaltinis www.revolut.com
Kaip matome iš pavyzdžio ne visos internetinės parduotuvės taiko palankų kursą pirkėjui. Perkant JAV valiuta pavyktų sutaupyti 7,47 EUR.

Atsiskaitant per PayPal nepamirškite pasirinkti tinkamą valiutos konvertavimo būdą.

Tai LABAI svarbus momentas apsiperkant, kurį reikia atlikti prieš pat nuspaudžiant mygtuką mokėti. Paskutiniame žingsnyje, kai tvirtinate mokėjimą per PayPal, standartiškai būna pasirinkta, kad pats Paypal atliks valiutos keitimą pagal Jūsų banko nustatytą kursą. Tačiau PayPal valiutų kursai, kaip ir daugelio bankų nėra patys palankiausi pirkėjui, todėl BŪTINA pakeisti valiutos konvertavimo būdą savarankiškai. Atsidariusiame PayPal lange spaudžiame „View conversion options Kitame lange pasirenkame „Convert with card issuer Spaudžiame „Agree“ ir galime patvirtinti mokėjimą. Jei neturite ir nenorite turėti Revolut kortelės – perkant prekes JAV valiuta dažnu atveju vis tiek sutaupysite, nes bent vieno vietinio banko valiutos kursas būna palankesnis, nei elektroninių parduotuvių. USD kursas bankuose 2018.11.21:
Šaltinis: www.bankai.lt

ANTRAS BŪDAS

Naudokite „Cash back“ servisą

Šis būdas taikomas tose parduotuvėse, kurios bendradarbiauja su pasirinktu „Cash back“ servisu. Dauguma elektroninių parduotuvių naudojasi „Cash back“ servisų paslaugomis. Šie servisai pritraukia parduotuvėms daugiau pirkėjų, reklamuoja jas ir už tai gauna užmokestį nuo kiekvieno pirkinio atlikto dėka „Cash back“ serviso, kurio dalimi pasidalina su pirkėju. Šių servisų yra skirtingų, kiekvienas turi savų pliusų, savų minusų. Vienas labiausiai paplitusių - www.letyshops.com savo sąraše turintis 1391 parduotuvę (Aliexpress, GearBest, Banggood, Ebay, Booking.com, ASOS, TEZ Tour, eBooks.com, Adidas, Crocs, Redbubble ir kt.). Viskas ką reikia padaryti, tai užsiregistruoti ir įdiegti naršyklės papildymą-įskiepą, kurį reikės aktyvuoti prieš užeinant į elektroninę parduotuvę apsipirkti (Chrome, Mozilla, Safari) arba užeiti į jų tinklapio parduotuvių sąrašą ir keliauti į ją per duotą nuorodą. Svarbu nepamiršti aktyvuoti paslaugos (įskiepio arba užeinant per parduotuvės nuorodą LetyShops puslapyje), nes tik taip bus susietas Jūsų pirkimas su „Cash back“ servisu. Siūlomas procentas už pirkinius dažnai būna nedidelis, tačiau jei perkate daug arba išleidžiate dideles sumas vienam pirkiniui (pvz. Booking.com rezervuojant viešbučius atostogoms ir perkant skrydžius LOT avia kompanijoje), kaupiama suma gali sparčiai augti. Susikaupusius pinigus lengvai galite išsigryninti dėka jau minėto PayPal serviso. Verta paminėti ir tai, jog galima naudoti pirmą ir antrą būdus kartu, taip sutaupysite dar daugiau.

Parašyti komentarą