„Team Corally“ pristato naująjį „Syncro-4“ bagį: už mažiau nei 400 eurų pasiūlys patvarumą, didesnį nei 80 km/h greitį ir keletą skirtingų dizaino opcijų

Lukas Snarskis

2024-04-01, 15:57

0 komentarų

Daugiau nei trisdešimt metų lenktyninius RC automobilius kurianti bendrovė „Team Corally“ turi dar vieną naujieną, kuri pasiūlys didesnį nei 80 kilometrų per valandą greitį, kelis dizaino pasirinkimus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Team Corally“ pristato naująjį „Syncro-4“ bagį: už mažiau nei 400 eurų pasiūlys patvarumą, didesnį nei 80 km/h greitį ir keletą skirtingų dizaino opcijų

„Team Corally“ oficialiai pristatė naująjį „Team Corally Syncro-4“ bagį, kuris jau paruoštas naudojimui. Naujasis RC modelis yra prieinamas raudonos, oranžinės, žalios ir mėlynos spalvų. Šis bešepetėliniu varikliu varomas bagis priskiriamas 1/8 skalei.

Naujasis „Syncro-4“ bagio modelis sukurtas ne tik įgudusiems vairuotojams, tačiau ir tiems, kurie dar tik ieško savo pirmojo RC automobilio. Čia naudojami nauji srieginiai kompozitiniai amortizatoriai, ekstremalūs kompozitiniai amortizatorių bokšteliai ir hibridinė važiuoklės sutvirtinimo sistema. Visa tai yra puikus patvarumo, našumo ir ekonomiškumo derinys.

„Team Corally Syncro-4“ naudoja titano spalvos aliuminio važiuoklę, gamintojas pertvarkė ir kėbulą, o lankstus aerodinaminis sparnas iš naujo apibrėžia bekelės estetiką. Šis bagis pasižymi hibridiniu kompozito ir aliuminio variklio laikikliu, siūlančiu tris variklio padėties parinktis krumpliaračiui suderinti.

Sustiprinta transmisija su plieniniais išorinės pavaros kaušeliais ir tvirta 46T plienine centrine pavara užtikrina išskirtinį patvarumą. Nuo galingo „Kuron 725“ bešepetėlinio variklio iki „Torox 135 ESC“ - kiekvienas šio modelio komponentas prisideda prie maksimalaus 80+ km/h greičio.

„Team Corally“ produktas pirkėjus pasieks su „CT2S 2,4 GHz“ siųstuvu, o šiam modeliui veikti reikalingos 4S LiPo baterijos. Pranešama, jog šis RC modelis kainuos maždaug 399 eurus, tačiau ar jį bus galima įsigyti Lietuvoje – nėra informacijos.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas