„Ignitis“ klientai turėtų suklusti: bendrovė atsakė į daugelio užduodamus klausimus, pateikti svarbiausi atsakymai

Ženkliai nukritus elektros energijos kainoms, sumanių energetikos sprendimų bendrovė „Ignitis“ primena ir kviečia klientus pasikeisti turimą aukštesnės kainos elektros energijos tiekimo planą į pigesnį bei negrąžinti anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
„Ignitis“ klientai turėtų suklusti: bendrovė atsakė į daugelio užduodamus klausimus, pateikti svarbiausi atsakymai

Keistis planą dabar ypač palanku, nes iki pirmojo pusmečio pabaigos pasikeitus turimą aukštesnės kainos nepriklausomo elektros energijos tiekimo planą į pigesnį nereikės grąžinti iki plano keitimo gautų nuolaidų, o planą keistis bus galima tiek kartų, kiek norėsis.

Pažymima, kad anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą iki šių metų birželio 29 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius.

„Ignitis“ klientų aptarnavimo vadybininkė Renata Guselnikova atsako į tris dažniausiai klientams kylančius klausimus dėl plano keitimo.

Ar galima keisti planą, nepasibaigus fiksavimo laikui?

R. Guselnikova sako, kad nors informacijos apie plano keitimo galimybę tikrai daug, tačiau į klientų aptarnavimo centrą besikreipiantys klientai neretai nustemba, kad gali pasikeisti turimą fiksuotos kainos planą ir negrąžinti nuolaidų. Pagrindinis klausimas, kurį girdi klientų aptarnavimo specialistė – juk jei fiksavau kainą 24 mėn. ar net ilgesniam laikui, esu įsipareigojęs ir tą laikotarpį nieko keisti negaliu?

Čia klientų aptarnavimo specialistė ir paneigia mitą, atsakydama, kad keistis planą į pigesnį, nepaisant to, kad nesibaigė fiksavimo laikas, galima visiems „Ignitis“ nepriklausomo tiekimo klientams. Iki šių metų birželio 29 d. tam ypač palankus metas, nes pasikeitus planą iki šios datos, anksčiau – iki plano keitimo – gautų nuolaidų grąžinti nereikės. Svarbu likti „Ignitis“ klientu bent pusmetį po naujo plano įsigaliojimo.

Kada įsigalioja naujas planas?

R. Guselnikova atkreipia dėmesį, kad norint, jog planas įsigaliotų nuo kito mėnesio, svarbu jį pasikeisti iki priešpaskutinės mėnesio dienos.

Ar keičiantis fiksuotos kainos planą galima keistis į su birža susietą planą?

Klientų aptarnavimo vadybininkė patikina, kad tikrai galima. Net ir patariame išbandyti su birža susietus planus, juolab, kad kainoms rinkoje kylant, bet kada galima pasikeisti planą ir fiksuoti kainą.

R. Guselnikova atkreipia dėmesį, jog pasikeisti turimą fiksuotos kainos planą patogiausias ir greičiausias būdas – naudojantis „Ignitis“ savitarna internete. Neturintiems galimybių naudotis internetu, planą pasikeisti galima skambinant klientų aptarnavimo telefonu arba atvykus į klientų aptarnavimo centrą.

Bendrovė pažymi, kad anksčiau (iki plano keitimo) gautų nuolaidų grąžinti nereikės tik tiems klientams, kurie pasikeis turėtą fiksuotos kainos planą iki šių metų birželio 29 d., o po plano keitimo liks „Ignitis“ klientais ne trumpiau kaip šešis mėnesius. Šešių mėnesių laikotarpis skaičiuojamas nuo naujo plano įsigaliojimo pradžios. Iki šios datos planą galima keisti kelis kartus. Apsisprendus nutraukti sutartį anksčiau nei po šešių mėnesių, šias nuolaidas grąžinti reikės.

Tai yra pranešimas spaudai, o jo turinys nebūtinai atitinka redakcijos nuomonę, požiūrį ar įsitikinimus. Už pranešimo turinį mūsų portalo administracija neatsako.

6 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Rimantas

Aš geriau nekomentuosiu., nes už savo komentarą būčiau pasodintas iki gyvos galvos.Šis. ....nekomentaras....skirtas vyriausybei ir bevei visam seimui

Algis

Kitaip kaip žmonių terorizavimu tai nepavadinsi.... kiekvieną dieną kas nors naujo, o rezultatas bus tas pats,nes kitą rudenį sukels kainas iki aukštumų!

Kiek dar jie MAKALUOS PLANUS IR KANKINS, BEI APIPLĖŠINĖS LIETUVOS ŽMONĖS???? Baisu, kuo virsta mūsų Tėvynė....

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas