Nepraleiskite progos laimėti belaidžius ausinukus - sužinokite apie portale vykstantį žaidimą paspaudę čia!

Aiškėja kada pasirodys naujausi sulenkiami „Samsung“ telefonai: laukti liko nebedaug

Aiškėja kada pasirodys naujausi sulenkiami „Samsung“ telefonai: laukti liko nebedaug

Lukas Snarskis

2021-06-13, 15:45

Pietų Korėjos milžinė „Samsung“ yra viena aktyviausių sulenkiamų išmaniųjų telefonų rinkoje ir šiuo metu savo asortimente turi dvi tokio tipo įrenginių serijas – „Galaxy Z Fold“ ir „Galaxy Z Flip“. Šiemet turėtų pasirodyti naujausi šių serijų modeliai, o internete kalbos apie juos netyla jau kuris laikas.

Kaip žinia, šiemet „Samsung“ pristatys „Samsung Galaxy Z Fold3“ ir „Galaxy Z Flip3“ modelius, o dabar aiškėja kada galime sulaukti ir oficialaus pristatymo. Remiantis Jono Prossero pateikiama informacija, abiejų šių flagmanų pristatymas gali įvykti rugpjūčio 27 dieną. Tačiau tai ne vienintelė galima pristatymo data.

Žieminių padangų išpardavimas - nuolaidos iki 76%

Galaxy-Z-Fold3

Skirtingi šaltiniai, panašu, jog turi skirtingą informaciją ir tai puikiai patvirtina „Android Police“. Remiantis šio portalo autoriaus Maxo Weinbacho žiniomis, „Samsung“ naujuosius flagmanus gali pristatyti jau rugpjūčio 3 dieną. Tiesa, kartu su „Galaxy Z Fold“ ir „Galaxy Z Flip“ naujienomis pasirodytų ir „Galaxy Watch4“ bei „Galaxy Watch Active4“ išmanieji laikrodžiai.

Kaip bebūtų, akivaizdu, jog „Samsung Galaxy Z Fold3“ ir „Galaxy Z Flip3“ išmaniuosius mes greičiausiai išvysime rugpjūčio mėnesį. Ir nors iki pristatymo dar liko nemažai laiko – internete jau yra pasirodę ir daugiau įdomių naujienų. Naujausia informacija rodo, jog šių flagmanų kainos gali būti net iki 20 proc. žemesnės nei anksčiau. Tai reiškia, jog „Galaxy Z Fold3“ po pristatymo gali kainuoti maždaug 1600 eurų. Taip, tai vis dar yra ganėtinai didelė suma, tačiau praėjusiais metais startinė kaina siekė 2000 eurų.

Galaxy20Z20Fold20220main_2021-04-26-213748

Analogiškas kainų sumažinimas turėtų paliesti ir naująjį „Samsung Galaxy Z Flip3“ modelį. Pranešama, kad šis išmanusis telefonas gali kainuoti maždaug 1100 ar 1200 eurus.

Priminsime, jog kalbos apie naują „Samsung Galaxy Z Fold“ serijos sulenkiamą išmanųjį telefoną sklinda jau kuris laikas, o dabar aiškėja, jog gamintojas jau pradėjo ir naujojo modelio masinę gamybą. Kaip skelbia Rolandas Quandt, Pietų Korėjos milžinė turi įsigijusi visus pagrindinius komponentus, kurie reikalingi „Galaxy Z Fold3“ modelio gamybai, o tai reiškia ir tai, jog jau visai netrukus galime sulaukti ir šio flagmano pristatymo.

Samsung-Galaxy-Z-Flip3

Šiuo metu oficialios informacijos apie galimas „Samsung Galaxy Z Fold3“ specifikacijas nėra, tačiau internete sklando gandai, jog naujasis flagmanas turės 7,55 colių įstrižainės AMOLED ekraną su 120 Hz atsinaujinimo dažniu bei „S Pen“ palaikymu. Dar viena įdomi detalė – tai gali būti pirmasis bendrovės telefonas, kuris turėtų po ekranu įmontuota kamerą, o tam turėtų būti panaudotas 16 MP raiškos „Sony IMX 471“ vaizdo sensorius.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Jonas

Viskas gerai, tik kam reikalingi tie sulenkiami telefonai? Komercija. O praktika? Žaisliukas mažvaikiams.

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas