Aiškėja kaip atrodys naujasis „Xiaomi“ flagmanas: pasirodė netrukus debiutuosiančio „Xiaomi 14 Pro“ telefono nuotraukos, pamatykite tai patys

„Xiaomi“ jau kuris laikas ruošiasi naujųjų 2024 metų flagmanų pristatymui, o bendrovės gerbėjai su nekantrumu laukia kada jie debiutuos. Dabar aiškėja, jog „Xiaomi 14“ serijos išmanieji telefonai gali debiutuoti gerokai anksčiau nei įprasta.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Aiškėja kaip atrodys naujasis „Xiaomi“ flagmanas: pasirodė netrukus debiutuosiančio „Xiaomi 14 Pro“ telefono nuotraukos, pamatykite tai patys

Kaip žinia, daugelis kitų metų flagmanų veiks su „Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi, o „Qualcomm“ šį mikroschemų rinkinį ketina pristatyti spalio 24 – 26 dienomis. „Xiaomi“ siekia tapti pirmuoju gamintoju, kuris pademonstruos įrenginius su šiuo nauju lustu.

Remiantis naujausia informacija, Kinijos milžinė savo pristatymą surengs jau spalio 27 dieną. Būtent tada debiutuos du nauji modeliai – tai „Xiaomi 14“, o taip pat ir „Xiaomi 14 Pro“. Dabar aiškėja ir pagrindiniai „Pro“ modelio dizaino ypatumai.

Kaip ir „Xiaomi 13 Pro“, taip ir naujasis modelis, turės ekraną, kurio viršutinėje dalyje – nedidelis asmenukių kameros apskritimas. Šio išmaniojo telefono kraštinės bus šiek tiek išlenktos, o ekrano įstrižainė sieks 6,6 colio. Įdomu tai, jog „13 Pro“ modelis turėjo kiek didesnį ekraną – 6,73 colių įstrižainės.

Išmaniojo telefono nugarėlėje – didelis kvadratas, kur bus įmontuota iki keturių kamerų. „Xiaomi 14 Pro“ naudos plokščią metalinį rėmelį, o dešinėje kraštinėje rasime garso reguliavimo bei įjungimo mygtukus. Apatinėje įrenginio briaunoje – USB-C įkrovimo jungtis, SIM kortelių lizdas, mikrofonas bei garsiakalbis.

Jau yra žinoma, jog „Xiaomi 14“ serijos išmanieji telefonai veiks su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ procesoriumi, kuris turėtų debiutuoti šį rudenį. Dabar aiškėja, kad įrenginiai taip pat pasiūlys iki 1 TB vidinės atminties. Palyginimui, „Xiaomi 13“ serija siūlo iki 512 GB siekiančias vidines talpyklas. Aiškėja ir kai kurios kamerų savybės.

Remiantis naujausia informacija, „Xiaomi 14“ turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Pastarojo dydis sieks 1/1.28 colio. Vertėtų pastebėti, jog šių metų flagmanas naudoja tokios pačios raiškos objektyvą, tačiau jo dydis – kiek mažesnis ir siekia 1/1.49 colio. Kitos kameros turėtų išlikti daugiau mažiau panašios kaip ir „Xiaomi 13“ serijos modeliuose.

Tai ne pirmas kartas, kuomet pasirodo informacija apie „Xiaomi“ ruošiamus naujuosius flagmanus. Dar visai neseniai buvo skelbiama, jog „Xiaomi 14“ turės 4 860 mAh bateriją ir palaikys 90 W įkrovimą. Tuo tarpu, „Xiaomi 14 Pro“ turės kiek didesnę 5 000 mAh bateriją ir pasiūlys 120 W greitojo įkrovimo galimybe.

Šaltinių teigimu, abu „Xiaomi 14“ serijos flagmanai turėtų pasiūlyti ir 50W belaidžio įkrovimo galimybę. Verta pastebėti, jog ši informacija atskleidžia ir tai, jog 2024 metų bendrovės flagmanai turės kiek didesnes baterija nei jų pirmtakai. Priminsime, jog „Xiaomi 13“ turėjo 4 500 mAh bateriją su 67 W greitu įkrovimu.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas