Antros kartos „Google“ sulenkiamas telefonas gali būti galingesnis nei tikėtasi: aiškėja, kokį procesorių naudos „Pixel Fold 2“, tačiau yra ir bloga naujiena

Kalbos apie tai, jog „Google“ ketina pristatyti „Pixel Fold“ sulenkiamą išmanųjį telefoną sklido bent keletą metų. Kaip bebūtų, praėjusių metų gegužę pirmasis toks bendrovės įrenginys buvo pagaliau pristatytas ir oficialiai.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Antros kartos „Google“ sulenkiamas telefonas gali būti galingesnis nei tikėtasi: aiškėja, kokį procesorių naudos „Pixel Fold 2“, tačiau yra ir bloga naujiena

„Google Pixel Fold“ oficialiai debiutavo 2023 metų gegužės mėnesį, o internete jau kuris laikas kalbama ir apie antros kartos modelį. Anksčiau buvo skelbiama, jog „Pixel Fold 2“ veiks su „Tensor G3“ procesoriumi, tačiau naujausi duomenys rodo, kad čia bus naudojamas „Tensor G4“ mikroschemų rinkinys.

Naujasis „Tensor G4“ turėtų būti naudojamas ir „Pixel 9“ serijos išmaniuose telefonuose, kurių pristatymo tikimasi sulaukti spalio mėnesį. Tai gali reikšti ir tai, jog „Google Pixel Fold 2“ debiutuos ne gegužę, o bus pristatytas kartu su naujausiais flagmanais arba dar vėliau.

Kaip jau minėjome, pirmos kartos „Google“ sulenkiamas telefonas buvo pristatytas gegužės mėnesį, kuomet vyksta kasmetinė „Google I/O“ konferencija. Analogiško sprendimo buvo tikimasi ir šiemet, tačiau, panašu, kad „Google“ turi kiek kitokių planų.

Neseniai buvo pasirodę pranešimų, jog „Pixel Fold 2“ gali turėti variantą su 16 GB operatyviosios (RAM) atminties, ko iki šiol nesiūlė joks kitas „Google“ sukurtas išmanusis telefonas. Čia taip pat turėtų būti naudojamos ir UFS 4.0 duomenų saugyklos.

Deja, tačiau daugiau informacijos apie antros kartos „Google“ sulenkiamą įrenginį nėra.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas