Dar daugiau dirbtinio intelekto sprendimų: „Samsung“ pristatė naujausią technologiją, kuri bus naudojama „Galaxy S24“ flagmanuose

Niekaip ne paslaptis, jog daugelis gamintojų pradėjo ruošti galingiausius savo 2024 metų flagmanus, o tarp tokių bendrovių – ir „Samsung“. Pastaroji neseniai pristatė naujieną, kuri papildys naujausius bendrovės išmaniuosius telefonus.

Geriausi šios savaitės „Aliexpress“ pasiūlymai – peržiūrėkite produktus, kuriems taikomos didžiausios nuolaidos.
Dar daugiau dirbtinio intelekto sprendimų: „Samsung“ pristatė naujausią technologiją, kuri bus naudojama „Galaxy S24“ flagmanuose

Pietų Korėjos milžinė oficialiai pristatė generatyvinį dirbtinio intelekto modulį, kuris bus žinomas kaip „Gauss“. Įvairiems išmaniesiems įrenginiams skirtą sprendimą sudarys „Samsung Gauss Language“, „Gauss Code“ ir „Gauss Image“, o visos šios dalys, kaip ir sufleruoja jų pavadinimas, atliks tam tikras skirtingas užduotis.

„Samsung Gauss Language“ yra generatyvinis kalbos modelis, kuris gali rašyti el. laiškus, apibendrinti dokumentus ir išversti įvairų turinį. Šis sprendimas padės užtikrinti ir dar išmanesnį įvairių išmaniųjų namų prietaisų valdymą.

Kalbant apie „Samsung Gauss Code“ – šis sprendimas naudoja kodavimo asistentą code.i, kuris leidžia kūrėjams lengvai ir greitai koduoti, atlikti kodo aprašymą ir testavimo atvejų generavimą. Tuo tarpu „Samsung Gauss Image“ yra generatyvinis vaizdo modelis, kuris gali kurti ir redaguoti nuotraukas, keisti jų stilių ir net konvertuoti mažos raiškos vaizdus į didelės raiškos.

Skelbiama, jog „Samsung“ sukurtas sprendimas pavadintas legendinio matematiko Carlo Friedricho Gausso garbei, kuris sukūrė teoriją, laikomą dirbtinio intelekto pagrindu.

Net neabejojama, jog naujasis generatyvinio dirbtinio intelekto modulis bus neatsiejama kitąmet debiutuosiančių „Samsung Galaxy S24“ serijos išmaniųjų telefonų dalis. Teigiama, jog „Galaxy S24“ serijos įrenginiai galės pasiūlyti daugiau nei šiuo metu siūlo naujausi „Pixel“ telefonai, o tokių galimybių dar niekas nesiūlė.

„Samsung Galaxy S24“ serijos išmanieji telefonai turės funkcijas, kurios primins „ChatGPT“ ar „Google Bard“ sukurtus dirbtinio intelekto įrankius. Tai suteiks vartotojams kurti turinį ar įvairias istorijas, nurodant vos keletą raktinių žodžių tam.

„Samsung“ taip pat paruošė keletą papildomų funkcijų, pavyzdžiui, teksto ir vaizdo generatyvinį dirbtinį intelektą, apie kurį jau kalbėjo anonsuodami „Exynos 2400“ mikroschemų rinkinį. Būtent pastarasis lustas bus naudojamas Europos rinkoje. Taip pat bus patobulintas ir kalbėjimo į tekstą perteikimas naudojant dirbtinį intelektą.

Negana to, atnaujinimų turėtų sulaukti ir „Bixby“ asistentas, kurio bendravimas taps ženkliai natūralesnis. Deja, tačiau daugiau informacijos apie tai nėra pateikiama.

0 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas