HMD pristatė du mobiliuosius telefonus: abu įrenginiai pasiūlys kone identiškas specifikacijas, tačiau vienas jų išsiskirs savo dizaino sprendimais

Lukas Snarskis

2024-06-29, 09:00 (atnaujinta 2024-07-09, 12:27)

0 komentarų

Kinijos kompanija paskelbė apie planus kurti elektronikos produktus, įskaitant ir išmaniuosius telefonus, kurie bus pažymėti jau ne „Nokia“, o HMD prekiniu ženklu. Ir nors pirmųjų produktų buvo laukiama vasaros viduryje, tačiau naujienos pasirodo jau dabar.

Puikis el.dviratis, kuris dabar net 300 eurų pigesnis nei Lietuvoje!
HMD pristatė du mobiliuosius telefonus: abu įrenginiai pasiūlys kone identiškas specifikacijas, tačiau vienas jų išsiskirs savo dizaino sprendimais

HMD atstovai neseniai pristatė naujuosius „Pulse“ serijos išmaniuosius telefonus – tai standartinis „Pulse“, o taip pat ir „HMD Pulse+“ ir „Pulse Pro“ variantai. Apie juos skaityti galite paspaudę čia. Kinijos kompanija pademonstravo naujuosius „HMD 110“ ir „HMD 105“.

Naujasis „HMD 110“ telefonas aprūpintas išskirtinių spalvų dizainu. Šio įrenginio nugarėlė padengta spalvingu gradientu bei yra padengta keraminę danga, o vidinis rėmelis pagamintas iš metalo. Prietaisas turi ir IP54 sertifikatą, kas rodo jo atsparumą dulkėms ir vandens purslams.

„HMD 110“ pirkėjams bus siūlomas žalios ir juodos spalvos, o šio įrenginio matmenys siekia 115,5 x 49,5 x 14 mm, svoris - 78 gramus. Mobilusis aprūpintas 2 colių QQVGA ekranu. Čia rasime ir QVGA kamerą, 3,5 mm ausinių lizdą, C tipo USB jungtį.

Įrenginio veikimą palaikys 1 000 mAh keičiama baterija, kuri pasiūlys 18 dienų veikimo budėjimo režimu ir 14 valandų pokalbių laiką. Telefone veikia RTOS, jame yra 4 MB RAM, taip pat 4 MB vidinės atminties, kurią galima praplėsti atminties kortele.

Kalbant apie „HMD 105“ – tai iš esmės yra tas pats telefonas, tačiau jis neturi galinės kameros. Šis įrenginys bus siūlomas pilkos, violetinės ir mėlynos spalvų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas