Pristatyti pirmieji telefonai, pažymėti HMD prekiniu ženklu: kompanijos atstovai oficialiai pademonstravo naujuosius „Pulse“ serijos įrenginius

Lukas Snarskis

2024-04-24, 16:35

0 komentarų

Kinijos kompanija paskelbė apie planus kurti elektronikos produktus, įskaitant ir išmaniuosius telefonus, kurie bus pažymėti jau ne „Nokia“, o HMD prekiniu ženklu. Ir nors pirmųjų produktų buvo laukiama vasara, tačiau naujienos pasirodo jau dabar.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Pristatyti pirmieji telefonai, pažymėti HMD prekiniu ženklu: kompanijos atstovai oficialiai pademonstravo naujuosius „Pulse“ serijos įrenginius

Internete jau kuris laikas sklando įvairiausi gandai apie pirmuosius įrenginius, o šiandien buvo surengtas ir oficialus pristatymas. Nors iš pradžių buvo skelbiama, jog „Pulse“ serijos išmanieji debiutuos tik vasarą, tačiau gamintojas reikalus kiek paspartino.

HMD atstovai pristatė naujuosius „Pulse“ serijos išmaniuosius telefonus – tai standartinis „Pulse“, o taip pat ir „HMD Pulse+“ ir „Pulse Pro“ variantai. Naujieji įrenginiai priskiriami biudžetinei klasei ir kainuos iki 200 eurų. Tačiau tai dar ne viskas.

Gamintojas tikisi, kad vartotojai renkasi ekologiškesnius gaminius ir daug dėmesio skiria jų remontui. HMD teigia, kad „Pulse“ asortimentas sukurtas pagal „1 kartos taisymo galimybes“ ir kad vartotojai gali įsigyti savarankiško taisymo rinkinius iš „iFixit“. Remonto darbai apima ne tik baterijos, bet ir ekrano keitimą.

HMD Pulse

Pigiausias iš šios trijulės, žinoma, yra bazinis modelis. Naujasis „HMD Pulse“ veiks su „Unisoc T606“ procesoriumi ir turės 6,65 colių įstrižainės LCD ekranu su HD+ raiška ir 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Gamintojo teigimu, maksimalus ekrano ryškumas sieks 600 nitų.

„HMD Pulse“ nugarėlėje turės 13 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą su automatinio fokusavimo galimybe ir dviguba LED blykste. Antrasis objektyvas – gylio sensorius. Priekinėje išmaniojo telefono dalyje – 8 MP asmenukių kamera.

Įrenginio veikimą palaikys 5 000 mAh talpos baterija su 10W įkrovimo galimybe. Išmanusis telefonas taip pat turi IP52 sertifikatą. Šis modelis kainuos maždaug 140 eurų, o pirkėjai gaus 4 GB operatyviosios (RAM) ir 64 GB vidinės atminties, kurią bus galima praplėsti atminties kortele.

HMD Pulse+

„HMD Pulse+“ variantas taip pat turės 6,65 colių įstrižainės LCD ekranu su HD+ raiška ir 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Gamintojo teigimu, maksimalus ekrano ryškumas sieks 600 nitų. Išmanusis taip pat naudos ir „Unisoc T606“ procesorių.

Telefono nugarėlėje rasime 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą. Deja, tačiau gamintojas nepateikė informacijos apie antrąjį objektyvą, kuris įmontuotas nugarėlėje. Priekinėje „Pulse+“ modelio dalyje įmontuota 8 MP asmenukių kamera.

Įrenginio veikimą palaikys 5 000 mAh talpos baterija su 10W įkrovimo galimybe. „HMD Pulse+“ taip pat turi ir ausinių lizdą, o pirkėjai iki 8 GB operatyviosios (RAM) ir 128 GB vidinės atminties, kurią bus galima praplėsti atminties kortele. Pigiausias modelis kainuos maždaug 160 eurų.

HMD Pulse Pro

Nors „Pro“ modelis ir turėtų sufleruoti galingesnes specifikacijas, tačiau HMD žengia kiek kitu keliu. Čia bus naudojamas tas pats 6,65 colių įstrižainės LCD ekranas su HD+ raiška ir 90 Hz atsinaujinimo dažniu. Procesorius taip pat išlieka tas pats, kaip ir pirmuose dviejuose modeliuose.

Išmanusis telefonas taip pat turės 50 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą bei 2 MP gylio sensorių. „HMD Pulse Pro“ priekinėje dalyje – 50 MP asmenukių kamera. Įrenginio veikimą palaikys 5 000 mAh talpos baterija su 20W įkrovimo galimybe.

Ši HMD naujiena pasiūlys iki 8 GB operatyviosios (RAM) ir 128 GB vidinės atminties, kurią bus galima praplėsti atminties kortele. Išmanusis telefonas kainuos nuo 180 eurų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas