Kitąmet pasirodantis „Samsung Galaxy S25“ bus didesnis nei įprasta: ketinama panaudoti ženkliai didesnį ekraną, dydžiu kone susilygins su „Xiaomi“ ar „Apple“ flagmanais

Lukas Snarskis

2024-03-24, 08:00

0 komentarų

Kaip ir įprasta, „Samsung“ šiemet pristatė tris „Galaxy S24“ serijos išmaniuosius telefonus – tai „Galaxy S24“, „Galaxy S24+“ ir „Samsung Galaxy S24 Ultra“. Vos tik pasirodžius šios serijos įrenginiams, internete pasirodė pranešimų ir apie kitais metais debiutuosiančius flagmanus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Kitąmet pasirodantis „Samsung Galaxy S25“ bus didesnis nei įprasta: ketinama panaudoti ženkliai didesnį ekraną, dydžiu kone susilygins su „Xiaomi“ ar „Apple“ flagmanais

Pietų Korėjos milžinė jau ruošia kitų metų flagmanus – tai „Galaxy S25“ seriją. Tikėtina, jog „Samsung“, kaip ir kasmet, pristatys tris modelius, o nemažų pasikeitimų gali sulaukti pigiausias šios serijos įrenginys. Neseniai pasirodė pirmieji pranešimai apie „Samsung Galaxy S25“ modelį.

Šiemet pristatytas „Galaxy S24“ modelis aprūpintas 6,2 colių įstrižainės ekranu, kas yra 0,1 coliu daugiau nei praėjusių metų modelis. 2025 metais pasirodantis šio įrenginio atnaujinimas turės dar didesnę panelę – jos įstrižainė sieks net 6,36 colio.

Verta pastebėti, jog pasitvirtinus tokioms kalboms, „Samsung Galaxy S25“ modelis būtų panašaus dydžio kaip „iPhone 16 Pro“, kur naudojamas 6,3 colių įstrižainės ekranas ar „Xiaomi 14“, kuris turi 6,36 colių įstrižainės panelę. Žinoma, dėl skirtingų ekrano kraštinių dydžio, šie modeliai yra ne vienodo dydžio.

Priminsime, jog anksčiau buvo pasirodę pranešimų apie tai, kad kitąmet pasirodantys „Samsung Galaxy S25“ serijos išmanieji telefonai turėtų veikti tik su „Exynos“ procesoriais. Kaip žinia, daugelis iki šiol pristatytų Pietų Korėjos flagmanų veikė su „Qualcomm“ mikroschemų rinkiniais, tačiau Europoje jie dažniausiai siūlomi su „Exynos“.

Situacija gali pasikeisti jau kitąmet, kuomet visi „Galaxy S25“ serijos modeliai veiks su „Exynos 2500“ procesoriumi. Tiesa, pažymima ir tai, jog sulenkiami bendrovės įrenginiai, pradedant „Galaxy Fold7“ ir „Galaxy Flip7“ turėtų veikti su galingiausiais „Qualcomm“ lustais.

Žinoma, iki 2025 metų „Samsung“ flagmanų pristatymo dar liko kone metai, todėl tokia informacija gali ir nepasitvirtinti. Kol kas nėra žinoma ir kokias galimybes gali pasiūlyti „Exynos 2500“ mikroschemų rinkinys, kuris dar net nėra išleistas. Galbūt jis pagaliau aplenks „Snapdragon 8“ seriją?

Deja, tačiau kol kas daugiau informacijos apie tai nėra pateikiama. Kaip bebūtų, tai gali būti geros naujienos europiečiams, kurie dažniausiai gauna „Exynos“ lustais aprūpintus įrenginius, kuomet visi kiti pirkėjai gali džiaugtis „Qualcomm“ gaminiais.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas