Laukiantiems naujausių „Samsung“ flagmanų – fantastiškos naujienos: gamintojas ketina pasiūlyti dvigubai daugiau atminties už žemesnę kainą

Kalbos apie „Samsung“ planus pristatyti naujuosius „Galaxy S24“ serijos išmaniuosius telefonus netyla jau kuris laikas. Pirmieji gandai pasirodė dar prieš pora mėnesių, o dabar jau yra žinoma ne tik galima pristatymo data, bet ir pagrindinė įrenginių savybės.

Registruokitės „Temu“ platformoje ir gaukite 30% nuolaidą bei ‎100€ vertės kuponų rinkinį
Laukiantiems naujausių „Samsung“ flagmanų – fantastiškos naujienos: gamintojas ketina pasiūlyti dvigubai daugiau atminties už žemesnę kainą

Artėjant naujųjų „Samsung“ flagmanų pristatymui – aiškėja ir vis daugiau informacijos ne tik apie pačius išmaniuosius telefonus, tačiau ir pardavimų detalės. Jau yra žinoma, jog oficialus „Galaxy S24“ serijos flagmanų pristatymas įvyks sausio 17 dieną, o neseniai pasirodė ir informacija apie šios serijos specifikacijas.

Prieš keletą dienų pasirodė informacija ir apie „Galaxy S24“ serijos telefonų kainas, kas leido sužinoti tai, jog „Samsung Galaxy S24“ ir „Galaxy S24+“ modeliai Europoje kainuos kiek mažiau nei praėjusiais metais pristatyti įrenginiai. Dabar aiškėja ir tai, jog „Samsung“ ketina pateikti panašų pasiūlymą kaip ir praėjusiais metais, kas leis sutaupyti papildomai.

Remiantis Pietų Korėjos šaltiniais, išankstinių pardavimų metu, kurie prasidės sausio 18 dieną, bus galima įsigyti daugiau atminties turintį „Galaxy S24“ serijos įrenginį už mažesnės talpos modelio kainą. Analogiškas pasiūlymas buvo pateiktas ir debiutavus „Galaxy S23“ linijos modeliams.

Grįžtant prie „Samsung“ išmaniųjų telefonų kainų, teigiama, jog naujasis „Samsung Galaxy S24“ su 128 GB vidinės atminties turėtų kainuoti maždaug 899 eurus, o „Galaxy S24+“ modelio kaina prasidės nuo 1 149 eurų. Palyginimui, „Galaxy S23“ variantas su 128 GB vidinės atminties Lietuvoje buvo parduodamas nuo 949 eurų, o už „Galaxy S23+“ modelį reikėjo susimokėti nuo 1 200 eurų.

Kaip jau minėjome, žemesnėmis kainomis džiaugtis turėtų tik europiečiai, o pagrindinė to priežastis – minimuose modeliuose naudojami procesoriai. Europos rinkai skirti „Galaxy S24“ ir „Galaxy S24+“ modeliai pasieks su „Exynos 2400“ mikroschemų rinkiniais, o kituose regionuose jie bus siūlomi su „Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3“ lustais.

Būtent naudojamas „Qualcomm“ procesorius yra priežastis, kodėl „Samsung Galaxy S24 Ultra“ bus netgi brangesnis nei šių metų pradžioje debiutavęs „Galaxy S23 Ultra“ variantas. Tas pats mikroschemų rinkinys bus naudojamas visuose regionuose, įskaitant ir Europą, o šio flagmano kaina prasidės nuo 1 449 eurų.

4 komentarų

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Aidas

Tai koks lustas yra geresnis ar exynos ar snapdragon?

LankytojasAidas

Šiaip anksčiau tik snapdragon buvo geresnis. Šiais metais žada exynos bus žymiai geresnis nei ankstesni. Reikia palaukti apžvalgų kai išeis telefonas.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas