Naujausių „Samsung“ flagmanų turėtojams – dar vienas atnaujinimas: programinės įrangos atnaujinimas pagerins telefonų veikimą ir pasiūlys daugiau saugumo

Technologijų bendrovė „Samsung“ dar ne taip seniai pristatė ilgai lauktą „Galaxy S24“ flagmanų seriją, kurios „arkliuku“ kiek netikėtai tapo dirbtinis intelektas (DI). Naujieji įrenginiai jau prieinami ir Lietuvoje, o kai kuriose rinkose gamintojas fiksuoja rekordinius rezultatus, apie ką galite skaityti paspaudę čia.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Naujausių „Samsung“ flagmanų turėtojams – dar vienas atnaujinimas: programinės įrangos atnaujinimas pagerins telefonų veikimą ir pasiūlys daugiau saugumo

Kaip ir įprasta, „Samsung“ šiemet pristatė tris „Galaxy S24“ serijos išmaniuosius telefonus – tai „Galaxy S24“, „Galaxy S24+“ ir „Samsung Galaxy S24 Ultra“. Tačiau pirmieji šių įrenginių pirkėjai susidūrė su įvairiais nepatogumais, kurie susiję su prietaisų programine įranga.

Pietų Korėjos milžinė prieš daugiau nei savaitę išleido didelį programinės įrangos atnaujinimą, kuris išsprendžia pagrindines naujųjų flagmanų problemas. Dabar pasirodė ir dar vienas „Galaxy S24“ serijos įrenginiams skirtas naujinys.

Ir jeigu vasario pabaigoje pasirodęs atnaujinimas buvo ganėtinai didelis ir pasiūlė didžiausių „Samsung“ flagmanų problemų sprendimus, tai šis naujinys didelių naujovių neįdiegs. „Galaxy S24“ serijos atnaujinimas atkeliauja su saugumo atnaujinimais bei įrenginių stabilumo pagerinimu. Taip pat, jis pasiūlys ir kovo mėnesio saugumo papildinį.

Šiuo metu atnaujinimas pasiekia „Samsung Galaxy S24“ serijos išmaniųjų turėtojus Europoje. Programinės įrangos atnaujinimas žymimas S928BXXS1AXBG/S928BOXM1AXBG/S928BXXS1AXBG versijos numeriu, o šio naujinio dydis siekia nuo 441 MB iki 756 MB, priklausomai nuo jūsų turimo modelio.

Norėdami įsidiegti šį atnaujinimą – turite nukeliauti į telefone esantį nustatymų langą ir ten susirasti „Program.įrang.naujinimas“ punktą. Tuomet spauskite „Atsisiųsti ir įdiegti“. Jeigu vis dėlto atnaujinimo dar nematyti – vadinasi jums teks palaukti dar keletą papildomų dienų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas