Netyla kalbos apie kitąmet pasirodančius „Samsung“ flagmanus: europiečiai ir vėl gaus modelius su „Exynos“ procesoriais

Kaip ir įprasta, „Samsung“ šiemet pristatė tris „Galaxy S24“ serijos išmaniuosius telefonus – tai „Galaxy S24“, „Galaxy S24+“ ir „Samsung Galaxy S24 Ultra“. Vos tik pasirodžius šios serijos įrenginiams, internete pasirodė pranešimų ir apie kitais metais debiutuosiančius flagmanus.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
Netyla kalbos apie kitąmet pasirodančius „Samsung“ flagmanus: europiečiai ir vėl gaus modelius su „Exynos“ procesoriais

Pietų Korėjos milžinė jau ruošia kitų metų flagmanus – tai „Galaxy S25“ seriją. Tikėtina, jog „Samsung“, kaip ir kasmet, pristatys tris modelius. Kiek anksčiau, buvo pasirodę pranešimų, kad visi trys įrenginiai ir vėl naudos „Exynos“ procesorius. Tačiau dabar skelbiama priešinga informacija.

Remiantis naujausia informacija, „Samsung“ ir toliau ketina laikytis jau daugelį metų naudojamos strategijos ir naudoti „Qualcomm“ ir „Exynos“ mikroschemų rinkinius, atsižvelgiant į regionus. Nors anksčiau buvo pasirodę kitokių pranešimų, tačiau, panašu, ši strategija neturėtų keistis.

Tikėtina, kad „Galaxy S25“ ir „Galaxy S25+“ Europoje bus ir vėl parduodami su „Exynos“ lustais, o kituose regionuose veiks su „Qualcomm“. „Samsung Galaxy S25 Ultra“, kaip ir jo pirmtakas, veikiausiai turės tik „Snapdragon“ procesorius. Kalbant konkrečiai, šiuose įrenginiuose bus naudojami „Snapdragon 8 Gen 4“ ir „Exynos 2500“.

Verta paminėti ir tai, jog dar prieš mėnesį buvo pasirodę pranešimų apie „Galaxy Flip6“ sulenkiamą modelį. Tuomet buvo teigiama, kad šiame telefone gali būti panaudotas „Exynos 2400“, kas būtų ganėtinai didelė naujiena. „Samsung“ visuose savo sulenkiamuose įrenginiuose naudoja išskirtinai „Qualcomm“ mikroschemų rinkinius.

Priminsime, jog kovo mėnesį buvo pasirodę ir daugiau informacijos apie „Galaxy S25“ serijos išmaniuosius telefonus. Šiemet pristatytas „Galaxy S24“ modelis aprūpintas 6,2 colių įstrižainės ekranu, kas yra 0,1 coliu daugiau nei praėjusių metų modelis. 2025 metais pasirodantis šio įrenginio atnaujinimas turės dar didesnę panelę – jos įstrižainė sieks net 6,36 colio.

Verta pastebėti, jog pasitvirtinus tokioms kalboms, „Samsung Galaxy S25“ modelis būtų panašaus dydžio kaip „iPhone 16 Pro“, kur naudojamas 6,3 colių įstrižainės ekranas ar „Xiaomi 14“, kuris turi 6,36 colių įstrižainės panelę. Žinoma, dėl skirtingų ekrano kraštinių dydžio, šie modeliai yra ne vienodo dydžio.

2 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas