„Samsung“ gerbėjams tai patiks: kitų metų flagmanams skirtas lustas pagaliau prilygs „Qualcomm“ gaminiams, o gal net ir aplenks juos

Lukas Snarskis

2024-04-22, 17:15

0 komentarų

„Samsung“ pastaruosius metus turėjo nemažai problemų, kurios susijusios su bendrovės kuriamais „Exynos“ mikroschemų rinkiniais ir jų energijos vartojimo efektyvumu ir našumu. Kaip bebūtų, naujausi lustai žengė didelį žingsnį į priekį, o dar geresnės naujienos laukia 2025 metais.

Gaukite ‎100€ kuponų rinkinį ir 30% nuolaidą pirmam apsipirkimui „Temu“ parduotuvėje
„Samsung“ gerbėjams tai patiks: kitų metų flagmanams skirtas lustas pagaliau prilygs „Qualcomm“ gaminiams, o gal net ir aplenks juos

Naujausiuose pranešimuose nurodoma, jog 2025 metų „Exynos“ lustai jau gali aplenkti net ir geriausius „Qualcomm“ produktus. Jau dabar kalbama, kad „Exynos 2500“ mikroschemų rinkinys gali lenkti „Snapdragon 8 Gen 4“ tiek energijos vartojimo efektyvumu, tiek ir savo našumu.

Šių metų „Exynos 2400“ savo galimybėmis yra labai arti „Snapdragon 8 Gen 3“, tačiau, matyt, "Samsung" rado daugiau galimybių tobulėti nei amerikiečių konkurentas, o tai turėtų būti pastebima jau kitąmet. „Exynos 2500“ būtų kuriamas pagal 3 nm technologinį procesą, o ketvirtos kartos „Snapdragon 8“ laikysis 4 nm technologijos.

Ankstesniuose pranešimuose buvo teigiama, kad „Samsung“ ruošia du flagmanų mikroschemų rinkinio variantus: „Exynos 2500-A“ su aštuonių branduolių procesoriumi, skirtu išmaniesiems telefonams, ir „Exynos 2500-B“ su 10 branduolių procesoriumi, skirtu planšetiniams kompiuteriams ir nešiojamiesiems kompiuteriams.

Priminsime, jog neseniai buvo pasirodę pranešimų, kad „Samsung“ vietoj savo NPU gali naudoti „Google Tensor Processing Unit“, tačiau kol kas per anksti patvirtinti bet kurį iš šių gandų.

0 komentarų

Rašyti komentarą

Prašome gerbti kitus komentatorius. Gerų diskusijų! Apsauga nuo robotų rūpinasi reCAPTCHA ir yra taikoma „Google“ privatumo politika ir naudojimosi sąlygos.

Populiarios naujienos

Taip pat skaitykite

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas