„Xiaomi”, saugokis: „OnePlus” vėl pristatys telefoną už $299

„Xiaomi”, saugokis: „OnePlus” vėl pristatys telefoną už $299

Ignas Petrikonis

2020-06-20, 20:00

Jau kurį laiką sklando gandai, kad „OnePlus” liepos 10 dieną Indijoje pristatys nebrangų išmanųjį, kuris vandinsis arba „OnePlus Z” arba „OnePlus Nord”. Šias kalbas dar labiau sustiprino ir kompanijos įkūrėjas Carl Pei, „Twitter” paskelbęs labai pikantišką užuominą.

Carl pasidalino pirmojo „OnePlus” telefono nuotrauka ir prierašu „Praėjo nemažai laiko”. Kadangi dar 2014 metų balandį debiutavęs „OnePlus One” išmanusis tapo tikru hitu, pasiūlęs flagmanų specifikacijas vos už 299 JAV dolerių sumą, daugelis internautų iškart suvedė galus. Gali būti, jog bendrovės įkūrėjas taip norėjo pranešti, kad naujasis „OnePlus Z” taip pat kainuos 299 dolerius ar bent jau panašiai.

Sutaupykite net 102€ pirkdami Roidmi Eve Plus robotą-siurblį

ONEPLUS-Z-1-1Jei ši informacija pasitvirtintų, „OnePlus Z” taptų labai kietas riešutėlis tokiems prietaisams kaip neseniai pristatytas „iPhone SE (2020)”, kadangi kainuotų 100 dolerių pigiau. Tiesa, jei „OnePlus” nuspręstų neapsiriboti Azijos rinka, tikėtina, kad telefono kaina Europoje ir JAV išaugtų.

Primename, kad kiek anksčiau buvo skelbiama, kad „OnePlus Z“ turėtų pasižymėti 6,4 colių įstrižainės ekranu, o jo nugarėlėje bus trys kameros. Pagrindinis jutiklis bus 48MP raiškos, o greta rasime 16 MP ir 12 MP sensoriais aprūpintas kameras. Išmanusis telefonas taip pat turės 4000 mAh talpos bateriją su 30W greituoju įkrovimu.

maxresdefault-20Dar nepristatytas „OnePlus“ išmanusis telefonas jau buvo pastebėtas ir „Geekbench“ duomenų bazėje, kur jis žymimas „AC2003“ pavadinimu. Įrenginys veikia su „Qualcomm“ procesoriumi, kuris įvardijamas kaip „Lito“. Nors kol kas nėra tiksliai žinoma koks tai lustas, tačiau spėjama, jog tai turėtų būti „Snapdragon 765G“.

Ar patiko šis įrašas? Prisidėkite prie šio ir panašių įrašų kūrimo, tapkite mūsų rėmėjais!

Komentarai

Robertas Bagdonavicius

Ko bijoti Xiaomi? Jei su tokiomis pačiomis charakteristikomis Redmi 8 ,8t ir t.t. kainuoja apie 100€ pigiau...?!

Rekomenduojama

Daugiau naujienų

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas