Atidarykime skraidymo sezoną: 4K fotografuojantis ir telefonu valdomas dronas dabar tik už €33,47

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-05-01
Atidarykime skraidymo sezoną: 4K fotografuojantis ir telefonu valdomas dronas dabar tik už €33,47
0 Pasidalinimai
274 Peržiūros

Į pabaigą einantis pavasaris yra idealus laikas išlėkti pabėgioti, pasivažinėti su dviračiu ar tiesiog ramiai pasėdėti parke ant suoliuko. Tačiau šis laikas tinkamas ir dar kai kam - skraidymui. Jei visada norėjote išmokti valdyti droną ar tiesiog iš viršaus pasidairyti po apylinkes - turime jums puikų pasiūlymą.

Paspaudę šią nuorodą 4K fotografuojantį išmanų „SG107” droną įsigysite vos už 33,47 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas.

Daugiau apie „SG107”

Vienas didžiausių šio drono išskirtinumų - susilankstantis dizainas. Prireikus transportuoti, tereikės nulenkti sraigtų kojeles ir turėsite vientisą ir nedidelį bloką, kuris svers maždaug tiek pat, kiek išmanus telefonas ir netgi tilps į striukės kišenę. Na, o korpusui panaudotas ABS plastikas suteiks atsparumą kritimui ir ilgaamžiškumą.

Šis dronas turi dvi kameras - vieną HD raiškos apatinėje dalyje ir kitą - 4K rezoliucijos, kuri montuojama priekyje. Beje, pastaroji gali 90 laipsnių keisti filmavimo kampą, todėl prireikus geresnės kokybės, ja galėsite filmuoti ar fotografuoti apačioje esančius objektus. Vaizdas realiu laiku perduodamas į išmanųjį telefoną, todėl puikiai galėsite matyti ir kontroliuoti fiksuojamą vietovę.

Be to, paprastam kameros valdymui net neprireiks telefono ar dėžutėje pridedamo pulto - drono kamera geba atpažinti rankos gestus. Ištieskite delną į priekį ir bus pradėtas filmavimas, parodykite dviem pirštais pergalės ženklą ir bus užfiksuota nuotrauka. Beje, dronas gali būti automatiškai užprogramuotas sekti judančius objektus.

Kadangi tokio skraidančio objekto valdymas reikalauja šiokių tokių įgūdžių, gamintojas pasirūpino, kad jį valdyti galėtų ir pirmąkart drono šturvalą laikantis pilotas. Komplektacijoje pridedamas specialus pultelis į kurį įsistato išmanus telefonas - valdymas vyksta naudojant abu. Be to, dvi sudėtingiausi drono valdymo aspektai - pakėlimas į orą ir nuleidimas -vyksta naudojant vos vieną mygtuką. Taigi, šį skraidūną galės naudoti ir vaikai.

SG107 HD Aerial Folding Drone REMOTE CONTROL ANALYSIS

Su telefone esančia aplikacija „SG107” sujungiamas naudojant 2,4Ghz Wi-Fi ryšį (palaikomi tiek iOS, tiek Android įrenginiai), todėl valdymas veikia 150 metrų, o nuotraukų ir vaizdo įrašų perdavimas - 80 metrų atstumu. Beje, labai patogi funkcija - telefono ekrane, matydami kameros filmuojamą vaizdą, galite nubrėžti trajektoriją, kuria dronas skris. Stabilumą ir maršruto laikymąsi užtikrins įvairūs sensoriai. Na, o atsiradus norui, su dronu bus galima pasilinksminti atliekant įvairius triukus.

Į „SG107” dedamas išimamas 12000mAh akumuliatorius, kurio pakanka maždaug 15min skrydžiui. Taigi, galime įsigyti kelias baterijas ir per kelias sekundes pratęsti drono skraidymo laiką. Akumuliatorius įkraunamas USB laidu.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą 4K fotografuojantį išmanų „SG107” droną įsigysite vos už 33,47 euro. Į kainą įskaičiuotas nemokamas siuntimas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Išrastas savaime susitaisantis stiklas Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga