Geriausias galingo nešiojamo kompiuterio pasiūlymas rinkoje: „Redmi G” už neįtikėtiną kainą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-10-03
Geriausias galingo nešiojamo kompiuterio pasiūlymas rinkoje: „Redmi G” už neįtikėtiną kainą
0 Pasidalinimai
3707 Peržiūros

Jeigu vartotojų paklaustume apie tai, kas jiems yra svarbiausia renkantis nešiojamą kompiuterį, vienas svarbiausių pageidavimų būtų didelė jo galia. Deja, šių įrenginių rinka pastaruoju metu tapo perpildyta pigiais ir negalingais lengvais nešiojamais kompiuteriais, kurie tesugeba atlikti pačias pagrindines užduotis. Tuo metu žaidimų mėgėjams ar kokios nors srities profesionalams tenka dairytis į itin brangius ir sunkius laptopus. Taigi, žinodami šią problemą, savo skaitytojams nusprendėme pasiūlyti išsižioti priverčiančiu kainos/kokybės santykiu pagirti galintį „Xiaomi” dukterinės kompanijos produktą.

Paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą BGXMGX20H, itin galingą „Redmi G” nešiojamą kompiuterį, turintį 16GB RAM ir 512GB SSD galite užsisakyti vos už 765,47 euro (norint matyti šią kainą, reikia paskutiniame lange nuimti varnelę nuo „Shipping Insurance”). Geriausia dalis yra tai, kad į kainą įskaičiuotas mokesčių išvengiantis greitas „EU Priority Line” siuntimas.

Daugiau apie „Redmi G”

Įrenginys pasižymi didžiuliu 16,1 colio įstrižainės FHD raiškos ekranu, kuris, kaip dabar madinga, turi labai plonus rėmelius viršuje ir šonuose. Šis mados klyksmas lėmė, kad priekinė kamera buvo perkelta į apatinę briauną. Visgi didžiausias šios matricos privalumas - monstriškas 144Hz atsinaujinimo dažnis, leisiantis žaisti žaidimus net 144 kadrų per sekundę kokybe ir suteiksiantis neįtikėtiną naudojimo sklandumo pojūtį. Be to, nesvarbu, kokį ekrano režimą pasirinksite, visuose juose bus palaikomas 100% sRGB spalvų gamos padengimas, ką itin įvertins grafikos dizaineriai ir vaizdo įrašų kūrėjai.

Standartinės „Redmi G” versijos sklandumu rūpinasi dešimtos kartos „Intel Core i5-10200H” procesorius ir pajėgi „GeForce GTX 1650” grafikos plokštė. Tokio komplekto visiškai pakaks daugeliui naujausių žaidimų, jau nekalbant apie „Photoshop” ar video turiniui kurti skirtas programas. Be to, net ir kasdienių užduočių atlikimas šiuo kompiuteriu bus daug malonesnis, lyginant su silpnučiais skustuvo plonumo konkurentais.

Prie to labai stipriai prisideda itin greitas 512GB SSD diskas ir 16GB dviejų kanalų darbinė atmintis.

 

Įdomu tai, jog gamintojui visus šiuos galingus komponentus pavyko sutalpinti į ploną korpusą ir dar užtikrinti efektyvų aušinimą, pasitelkus du didžiulius ventiliatorius ir tris atskirus termovamzdelius. Vėdinimo angos išdėstytos visose kompiuterio pusėse. 

Patogu ir tai, kad „Redmi G” turi kalną jungčių: gigabitinę „Ethernet”, „Mini DP 1.4”, 2x „USB 3.2 Gen 2”, „Type-C”, „USB 2.0” ir 3,5mm ausinių. Greitą belaidį ryšį užtikrins naujausi Wi-Fi 6 ir Bluetooth 5,1 standartai.

Baterijos fronte sutiksime 55Wh celę, kurios, gamintojo teigimu, pakaks 8 valandoms žaidimo, tačiau kur kas svarbiau, jog kompiuteris palaiko itin greitą 180W galios įkrovimą.

Pasvėrus viską. „Redmi G” yra tiesiog nuostabus pirkinys. Jis pasižymi solidžiu dizainu, itin pajėgiais parametrais, visomis naujosiomis technologijomis ir inovacijomis, kurios leis šiam kompiuteriui jums be sutrikimų tarnauti ilgus metus ir kasdien džiuginti sklandžiu veikimu. 

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą ir prieš apmokėjimą suvedę nuolaidos kodą BGXMGX20H, itin galingą „Redmi G” nešiojamą kompiuterį, turintį 16GB RAM ir 512GB SSD galite užsisakyti vos už 765,47 euro (norint matyti šią kainą, reikia paskutiniame lange nuimti varnelę nuo „Shipping Insurance”). Geriausia dalis yra tai, kad į kainą įskaičiuotas mokesčių išvengiantis greitas „EU Priority Line” siuntimas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Samsung” paaiškino, kokiomis svarbiausiomis savybėmis turi pasižymėti šių dienų flagmanai Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Apple“ ketina mažinti naujausių „iPhone“ telefonų kainas Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga