Pasirūpinkite tvarka namuose: itin galingas rankinis siurblys už ypatingą kainą ir su greitu pristatymu!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-19
Pasirūpinkite tvarka namuose: itin galingas rankinis siurblys už ypatingą kainą ir su greitu pristatymu!
0 Pasidalinimai
1464 Peržiūros

Visame pasaulyje sparčiai tobulėja įvairiausi siurbliai. Standartinius tokio tipo įrenginius jau kuris laikas keičia rankiniai ar robotai dulkių siurbliai, kurie gerokai palengvina užduotis. Jeigu neketinate įsigyti jokio roboto – tuomet rankinis dulkių siurblys yra puiki opcija, kuri pasižymi universalumu ir suteikia Jums iš esmės neribotas galimybes.

Mūsų komanda jau yra išbandžiusi „Xiaomi Jimmy JV53“ rankinį dulkių siurblį, o šis gamintojas neseniai išleido ir naują modelį, kuris dar galingesnis ir turėtų patraukti Jūsų dėmesį. Dabar naująjį „Jimmy JV85 Pro“ galima įsigyti vos už 286,99 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą SMHJV85Z10. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia, o taip pat norėtumėme atkreipti, jog Jūsų pirkinys atkeliaus iš Europoje esančio sandėlio, todėl Jums nereikės rūpintis jokiais papildomais mokesčiais, o ir pristatymas užtruks vos keletą dienų.

Nepraleiskite progos: mūsų skaitytojai galingiausią pasaulyje rankinį siurblį gali įsigyti už ypatingą kainą

Kaip ir būdinga aukščiausios klasės įrenginiams, „JIMMY JV85 Pro” pasižymi dailia išvaizda. Korpusas pagamintas iš metalo ir plastiko, o nudažytas moderniomis violetine ir tamsiai pilka spalvomis. Kažkur matyti atspalviai? Nesuklydote - juos mėgsta konkurentai iš brangiųjų „Dyson” siurblių stovyklos. Kaip ten bebūtų, „JIMMY JV85 Pro” negadins jokių namų interjero ir visada atrodys estetiškai, o lengvos, bet tvirtos medžiagos užtikrins ilgaamžiškumą ir naudojimo komfortą.

Visgi įdomiausias ir niekur kitur nematytas dizaino elementas yra metalinio siurblio vamzdžio viduryje įtaisyta spyruoklė. Ji leidžia vamzdžiui išsilenkti siurbiant sunkiai prieinamas vietas - sienų kampus, po baldais ir visur kitur. Valymo kokybę pagerins ir dvi pakuotėje pridedamos siurbimo galvos - universalus grindų ir skirtas kilimams. Pirmoji naudoja minkštus ir kietus šerius, kurie besisukdami surenka visas dulkes ir purvą, o antrasis, aprūpintas nailoninėmis juostomis, idealiai iš kilimų ištraukia gyvūnų plaukus, susivėlusius siūlus ir kitus nešvarumus. Dėžutėje taip pat rasite daugybę įvairių antgalių automobilio, baldų ir sunkiai prieinamų vietų siurbimui.

Pereikime prie dramblio kambaryje - „JIMMY JV85 Pro” pasižymi net 200AW siurbimo galia ir pagal šį kriterijų yra tiesiog nepralenkiamas. Kodėl tai svarbu? Stipresnis vakuumas garantuoja, kad kilimuose neliks dulkių, o pats siurbimo procesas bus kur kas trumpesnis ir efektyvesnis. Visa tai dėl pažangaus 550W pajėgumo elektrinio motoro ir patentuoto horizontalaus cikloninio mechanizmo. Žodžiu, „JIMMY” yra tikri siurblių inovatoriai, tad pirkdami jų produktą visada būsite keletu žingsnių priekyje.

Surinkti nešvarumai keliauja į didelį 0,6 litro talpos bakelį, kuris leidžia išsiurbti didžiulį plotą be erzinančio tuštinimo, o prireikus tai padaryti, veiksmas yra nesunkus ir sklandus.

Kita vertus, rankinio siurblio pagrindinis pirkimo argumentas yra jo naudojimo patogumas. Kuriame nors namų kampe ant sienos pritvirtinate pakuotėje pridedamą įkrovimo stotelę ir nuolat joje laikote šį prietaisą. Staiga prireikus, lengvai jį išsiimate, nusinešate į reikiamą vietą ir išsiurbiate - jokių laidų, sunkaus nešimo ar kitų tradicinių siurblių problemų.

Tiesa, ankstesni rankiniai siurbliai turėjo vieną problemą - pilnai įkrauti tegalėjo siurbti vos 15-30 minučių. Galbūt to ir pakanka greitam dulkių kambaryje ar augintinio iš lauko prineštų nešvarumų surinkimui, bet tik ne didelio būsto išvalymui. Laimė, bendrovė atsižvelgė į šią problemą ir „JIMMY JV85 Pro” aprūpino net aštuoniomis 2500mAh talpos baterijomis, kurios leis be sustojimo siurbti net 70 minučių. Kaip galima spėti, tokia trukmė vėlgi yra rekordinė rankinių siurblių rinkoje.

Kaip jau minėjome, naująjį „Jimmy JV85 Pro“ galima įsigyti vos už 286,99 euro, o tam tereikia panaudoti nuolaidos kodą SMHJV85Z10. Norėdami įsigyti šį produktą – spauskite čia, o taip pat norėtumėme atkreipti, jog Jūsų pirkinys atkeliaus iš Europoje esančio sandėlio, todėl Jums nereikės rūpintis jokiais papildomais mokesčiais, o ir pristatymas užtruks vos keletą dienų.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga