Puiki išmanioji „Xiaomi“ kamera už puikią kainą!

Paskelbė:   Lukas Beniušis | 2019-08-28
Puiki išmanioji „Xiaomi“ kamera už puikią kainą!
0 Pasidalinimai
161 Peržiūros

Ar kada nors jautėte nerimą dėl savo namų saugumo, išvažiuodami atostogauti? O gal išvykdami į darbą norite stebėti, ką jūsų augintinis veikia namuose? Šiems tikslams puikiai gali pasitarnauti išmaniosios kameros, kurios yra pakankamai nebrangios ir gali siųsti vaizdą į jūsų telefoną internetu.

Gerai žinomas Kinijos elektronikos gamintojas „Xiaomi“ savo gaminių asortimente taip pat turi šių kamerų. Vieną tokių šiuo metu galite įsigyti internetinėje parduotuvėje „Cafago“ tik už 30,96 euro.

Ši išmanioji kamera gali pasiūlyti Full HD 1080p rezoliuciją, kuri užtikrins puikią vaizdo kokybę, H.256 kodavimą, kuris leis išsaugoti vaizdo įrašus iki 50% mažesnės talpos, tačiau išsaugant tokią pat vaizdo kokybę. Taip pat ši kamera jūsų nenuvils ir naktį, kadangi joje yra įmontuotas puikus infraraudonųjų spindulių apšvietimas, kuris užtikrins pakankamai gerą vaizdo kokybę, neprarandant spalvoto vaizdo.

Galime pasidžiaugti, jog kamera siūlo ne tik puikią vaizdo kokybę, tačiau turi ir kitų puikių privalumų. „Xiaomi IMILAB Smart Camera“ gali apsisukti 360 laipsnių kampu, todėl matomumo ribose nebus jokios aklosios zonos, taip pat šiame įrenginyje įdiegtas dirbtinis intelektas, kuris atpažįsta žmones ir sumažina klaidingų įspėjimų apie judesį, skaičių. Verta paminėti ir tai, jog kamera sugeba aprėpti 110 laipsnių vaizdą.

Kaip jau minėjome, šią puikią kamerą galite įsigyti už vos 30,96 euro. Puiki kaina šiai puikiai kamerai, kuri gali padėti užtikrinti jūsų namų saugumą kelionių metu, ar tiesiog pasitarnaus jūsų augintinio namuose priežiūrai.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kas yra saugiau išmaniajame telefone – ekrano užrakto šablonas ar PIN kodas? Autorius: Pranešimas spaudai
Naujiena
„Xiaomi“ ir toliau koncentruosis į inovacijas bei kokybę Autorius: Admin
Naujiena
„Xiaomi“ pardavė virš milijono išmaniojo telefono „Redmi 5A“ kopijų Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi“ ir keletas kitų gamintojų planuoja naudoti „mini LED“ ekranus Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„iPhone 6 Plus“ baterijos pakeitimo už 29 JAV dolerius teks laukti iki balandžio Autorius: Redakcija
Naujiena
„Samsung“ užpatentavo „Galaxy“ serijos įrenginių dizaino šabloną su „išpjova“ Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga