Puikus paspirtukas už puikią kainą: „Xiaomi“ naujiena į Jūsų namus atkeliaus vos per keletą dienų!

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-08-20
Puikus paspirtukas už puikią kainą: „Xiaomi“ naujiena į Jūsų namus atkeliaus vos per keletą dienų!
0 Pasidalinimai
5154 Peržiūros

Elektriniai paspirtukai kasdien tampa vis populiaresni ir populiaresni, o į tai reaguodami gamintojai turi pasiūlyti vis įdomesnių variantų. Tai kas šiandien buvo nauja – rytoj jau gali tapti ir sena. Būtent dėl šios priežasties naują paspirtuką, dar visai neseniai, pristatė ir „Xiaomi“.

Vienas populiariausių Kinijos gamintojų dar visai neseniai pristatė naująjį „Xiaomi Mijia 1S“ paspirtuką, kuris dabar internetinėje parduotuvėje „Cafago“ parduodamas už ypatingą kainą. Paspaudę šią nuorodą ir prieš atsiskaitant nurodę nuolaidos kodą CC1SB, Jūs sutaupysite 40 eurų ir šį puikų „Xiaomi“ produktą įsigysite vos už 359 eurus. Verta paminėti ir tai, jog elektrinis paspirtukas atkeliauja iš Europoje esančių sandėlių, todėl jį gausite vos per keletą dienų, o gal net ir greičiau!

Nors tai naujausias gamintojo produktas, jo dizainas beveik nesiskiria nuo pirmtako. Tačiau tai yra geras dalykas, nes senasis „M365” tapo rinkos standartu, kurį dar tik bando nukopijuoti konkurentai. Stilinga forma, modernūs raudoni akcentai ir tas pats kompaktiškas bei tvirtas, 100kg sveriantį žmogų atlaikantis korpusas. Beje, jis labai lengvai susilanksto, todėl paspirtuką lengvai galėsite transportuoti automobiliu ir ar neštis į biurą (jei tai darysite, džiaugsitės vos 12,5kg siekiančiu svoriu).

Maloni „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S” naujovė - patobulintas LED ekranas ant vairo, kuris yra kur kas greitesnis ir gali parodyti klaidas, jei kuri nors paspirtuko dalis funkcionuoja netinkamai. Jame taip pat atvaizduojamas įkrovos lygis, greitis ir kiti parametrai. Priekinėje vairo kolonėlės dalyje montuojamas didelis šviestuvas, sudarytas iš mažų LED lempučių. Jis tamsoje apšviečia 6m atstumu esantį kelią, tad „Xiaomi Mijia Electric Scooter 1S” galėsite važinėti net ir naktimis.

Naujasis modelis siūlo ir patobulintą elektrinį variklį. Jis yra 500W galios ir gali pasiekti didesnį 25km/h greitį. Dėl šios priežasties pagerėjo ir važiavimas į įkalnes, todėl važiavimas kalnuotose vietovėse bus kur kas sklandesnis ir malonesnis. Gamintojas deklaruoja, kad naujasis variklis yra itin patikimas - be jokio remonto gali veikti mažiausiai 3000 važiavimo valandų.

„Xiaomi” nusprendė pakeitimų atlikti ir baterijos fronte. Nuvažiuojamas 30km atstumas vienu įkrovimu beveik nesiskiria nuo senesnio modelio, tačiau baterijos nuo šiol yra kur kas saugesnės ir patikimesnės. Beje, jas įkrauti galima ne tik iš elektros lizdo, bet ir stabdant kinetinės energijos regeneracijos stabdžiu. Na, o jei nusprendėte vykti į ilgesnę išvyką ir jums itin svarbi akumuliatoriaus ištvermė, siūlomas „ECO” režimas, perpus sumažinantis maksimalų greitį, bet veiksmingai pailginantis nuvažiuojamą atstumą.

Saugią ir malonią kelionę užtikrina 8,5 colio pripučiamos padangos. Kiti gamintojai renkasi beores padangas, kurios nebus pradurtos mieste pasitaikančiomis butelių šukėmis ar vinimis, tačiau paspirtuko savininkas, kiekvienąkart važiuodamas akmenuotu grindiniu, rizikuos pamesti dantis. Užpakalinį paspirtuko ratą stabdo mechaninis diskinis stabdis, o priekinį - minėtoji regeneracinė E-ABS sistema.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga