Seniai norėjote kompaktiško kompiuterio kelionėms? Turime pigų ir kokybišką pasiūlymą

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-07
Seniai norėjote kompaktiško kompiuterio kelionėms? Turime pigų ir kokybišką pasiūlymą
0 Pasidalinimai
2200 Peržiūros

Banggood

Kad ir kokį gerą išmanųjį telefoną turėtume kišenėje, šiandien vis dar neišvengsime momentų, kai prireikia nešiojamo kompiuterio. Pavyzdžiui, tada, kai reikia atsakyti į ilgą elektroninį laišką, paruošti „Excel” lentelę, rimčiau paredaguoti nuotraukas ar tiesiog patogiai atsisiųsti filmą. O kas, jeigu visus šiuos veiksmus norite atlikti ne tik namie, bet ir kelionėje? Tokiu atveju turime išties puikų pasiūlymą.

Paspaudę šią nuorodą galite įsigyti ką tik pasirodžiusį „KUU K2” nešiojamą kompiuterį vos už 273,79 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas pristatymas iš Europos sandėlio, tad galėsite būti ramūs, kad tokia vertinga prekė jus pasieks labai greitai ir be jokių papildomų mokesčių.

Daugiau apie „KUU K2”

Svarbiausias „KUU K2” skiriamasis bruožas - kompaktiškas korpusas. Jis tilps ne tik į kiekvieną kelioninį krepšį, kurprinę ar rankinę, bet ir dėl prabangios auksinės spalvos puikiai atrodys nešamas atskirai. Tačiau prabanga nesibaigia tik įmantria spalva - visas kompiuterio korpusas yra ne koks plastikinis, o aliumininis kaip keletą kartų brangesnio „MacBook Air”. Visgi tai nereiškia, kad kompiuteris bus sunkus, netgi atvirkščiai - jis sveria mažiau nei virdurkis.

Atvertus ekraną, mus pasitinka nuo briaunos iki briaunos einanti patogi klaviatūra. Kadangi korpuse per mažai vietos buvo atskirai skaičių klaviatūrai, jos funkciją gali perimti liečiamoji aikštelė su pažymėtais skaičiais ir simboliais. Be to, čia įrengtas ir klaviatūros apšvietimas, kas leis patogiai dirbti net ir tamsiame kambaryje. Maloni smulkmena - įjungimo mygtuke įmontuotas pirštų antspaudų skeneris, tad kiekvienąkart įjungus kompiuterį nereikės suvedinėti slaptažodžio.

Ekrano įstrižainė siekia 14,1 colio, kas yra šiek tiek daugiau nei populiarusis 13 colių standartas. Be to, ekranas turi siaurus rėmelius ir 3:2 kraštinių santykį, padėsiantį sutalpinti daugiau turinio. Rezoliucija atitinka FullHD standartą, o IPS technologija užtikrina net 178 laipsnių matymo kampą ir 100% RGB gamos padengimą.

Kalbant apie galią, „KUU K2” montuojamas  4 branduolių ir 4 gijų „Intel Celeron J4115” procesorius, pasiekiantis 2,5GHz taktinį dažnį, galia stipriai lenkiantis pirmtakus ir pasižymintis itin nedidelėmis energijos sąnaudomis. Jo galios bus per naršymui, dokumentų redagavimui ir kitoms paprastoms užduotims, o retkarčiais galbūt netgi pavyks vidutiniais nustatymais pažaisti vieną kitą žaidimą. Daug papildomo greičio suteikia 8GB operatyviosios atminties ir 256GB (arba 512GB brangesniame modelyje) M.2 SSD diskas. Jis akimirksniu užkraus aplikacijas, tad naudojimas taps vienu dideliu malonumu.

Beje, virš ekrano montuojama kamera internetiniams pokalbiams turi specialų uždarymo mechanizmą, tad ant jos nereikės klijuoti jokių lipdukų, saugant savo privatumą.

Kompiuteryje montuojamos baterijos, gamintojo teigimu, turėtų pakakti 8h valandoms darbo ir 12h buvimo įjungtam. Šiuo skaičiumi tikrai galima tikėti dėl efektyvaus procesoriaus.

Taigi, jei visada norėjote nebrangaus laptopo, kurį galėsite be sąžinės graužaties mesti į kuprinę lekiant atostogų ar neštis į smėlėtą paplūdimį, „KUU K2” yra idealus variantas. Jis ne tik ganėtinai pigus, bet ir atitinka visas šiuolaikines tendencijas bei yra itin kompaktiškas. Vargu, ar Lietuvoje rastumėte kažką geriau už tokią sumą.

Kaip jau minėjome, paspaudę šią nuorodą galite įsigyti ką tik pasirodžiusį „KUU K2” nešiojamą kompiuterį vos už 273,79 euro. Į kainą taip pat įskaičiuotas pristatymas iš Europos sandėlio, tad galėsite būti ramūs, kad tokia vertinga prekė jus pasieks labai greitai ir be jokių papildomų mokesčių.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Telefonas su pirštų atspaudų skaitytuvu po ekranu jau CES 2018 parodoje Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga