Pirmas įspūdis: „Xiaomi Mi A2”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2019-02-22
0 Pasidalinimai
64 Peržiūros

Telefonai.eu būstinę neseniai pasiekė prieš pusmetį debiutavęs Xiaomi Mi A2. Nors į duris jau beldžiasi 2019 metų flagmanai, nusprendėme pabaigti nenudirbtus darbus ir apžvelgti skaitytojams vis dar rūpimą modelį.

Jei ne jame įdiegta nemodifikuota Android versija, tai tebūtų vienas iš keliolikos nuobodžių praeitais metais išleistų Xiaomi išmaniųjų. Štai dizainas atrodo taip tarsi dizaineriai ant iPhone 7 Plus būtų prisukę iPhone X kamerą. Blogiausia, kad tas kameros išsikišimas yra toks idiotiškai didelis, kad Mi A2 net su dėklu ant stalo neguli stabiliai. Vis dėlto vientisas aliuminio korpusas yra tvirtas ir bent jau man kelia malonią nostalgiją. Jei ne didelis ir ištįsęs beveik 6 colių ekranas, Xiaomi Mi A2 išvaizda, manau, nesunkiai galėtų mus grąžinti į 2016 metus.

Pratęsdamas kalbą apie operacinę sistemą, galiu drąsiai teigti, kad tai yra geriausias dalykas šiame telefone. Kiekvienas meniu langas, mygtukas ar pranešimas atrodo žvilgančiai naujas. Čia nėra jokių MIUI randamų iOS 6 stiliaus ikonų, senoviško šrifto ar kreivai išversto žodžio. Be to, visi aplikacijų pranešimai rodomi tvarkingai, o foninės aplikacijos nėra priverstinai uždaromos.

Veikimo sklandumą lemia labai vykęs, nors jau ir antrus metus skaičiuojantis, Snapdragon 660 procesorius. Galbūt galia jis nebegali lygiuotis su flagmanų lustais, bet tai yra bene galingiausia mikroschema, kurią galite rasti tokio segmento prietaise. Svarbiausia, kad visi žaidimai veiks aukščiausiais nustatymais, o aplikacijų atidarymo laikas nėra erzinančiai ilgas.

Kitas Snapdragon 660 privalumas - taupumas. Bent jau šiuo testavimo periodu Mi A2 sugeba atlaikyti maždaug 6.5h įjungto ekrano laiko. Rezultatas yra tikrai stulbinantis, žinant nedidelę 3000mAh baterijos talpą. Ši specifikacijų dalis mane kažkodėl glumina - kaip tokio dydžio telefone inžinieriai nesugebėjo sutalpinti padoresnės baterijos ir 3.5mm jungties, kai tai sugeba pasiūlyti žymiai mažesni modeliai? Galbūt per daug kabinėjuosi - telefono apačioje bent jau randame naujovišką USB-C jungtį.

Taigi, laukia dar viena kita bandymo savaitė, bet jau dabar galiu pasakyti, kad Xiaomi Mi A2 manęs per daug nenuliūdintų ir tapęs mano kasdieniniu išmaniuoju, o tai yra itin didelis pagyrimas vidutinės klasės telefonui. Tiesiog sunkiai randu prie ko prikibti šiame modelyje, juo labiau, kai jo kaina nesiekia 170 eurų ribos.


Parašyti komentarą