Aiškėja „Honor 30“ telefono kamerų savybės: bus naudojamas įspūdingas „Sony“ sensorius

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-02
0 Pasidalinimai
18 Peržiūros

Kaip jau rašėme vakar, Kinijos kompanija „Honor“ netrukus ketina pristatyti naujuosius „Honor 30“ ir „Honor 30 Pro“ išmaniuosius telefonus, o jų pristatymas numatytas jau balandžio 15 dieną. Nors iki pristatymo dar liko beveik dvi savaitės, internete jau pradėjo sklisti ganėtinai įdomios informacijos apie „Honor 30“ modelį.

Kiek anksčiau, buvo pasirodę gandų, jog naujasis kompanijos flagmanas pasižymės 50 MP raiškos „Sony IMX7xx“ vaizdo jutikliu, o dabar tokią informaciją patvirtina ir „GSMarena.com“ šaltiniai. Teigiama, jog telefone bus naudojamas „Sony IMX700“ sensorius. Nors kol kas apie šį „Sony“ produktą daug informacijos nėra, tačiau tikėtina, kad tai bus vienas didžiausių šio gamintojo sensorių rinkoje.

Internete pasirodžiusi nuotrauka patvirtina ir tai, jog be pagrindinės kameros su jau minėtu jutikliu, naujasis „Honor 30“ turės dar tris kameras, o viena iš jų – periskopinė. Kaip galite matyti, kameros bus įmontuotos viršutiniame nugarėlės kampe, panaudojant užapvalintų kampų stačiakampį.

„Honor 30“ nuotrauka atskleidžia ir daugiau įdomių detalių apie būsimąjį telefoną. Viršutinėje briaunoje nesunku pastebėti ir antrąjį įrenginio mikrofoną, o greta jo – ir galimai esantį ausinių lizdą. Nors praėjusių metų „Honor 20“ ir neturėjo pastarosios jungties, tačiau panašu, kad ji po metų pertraukos gali sugrįžti į šį flagmaną.

Primename, jog „Honor 30“ seriją dar prieš kelias dienas papildė „30S“ modelis, o dabar laukiama ir pagrindinių šios telefonų serijos įrenginių. Nors oficialios informacijos apie juos dar nėra, tačiau net neabejojama, kad abu telefonai veiks su „Kirin 990“ procesoriumi, kuris turi ir 5G modemą.

Tikėtina, jog per artimiausias dvi savaites internete gali pasklisti naujųjų „Honor 30“ ir „Honor 30 Pro“ išmaniųjų specifikacijos ar išskirtinės galimybės, todėl apie tai būtinai Jus informuosime.


Parašyti komentarą