„Apple” netikėtai išleido atnaujinimą „iPhone 5s ”, „iPhone 6” ir senesniems „iPad”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-03-26
„Apple” netikėtai išleido atnaujinimą „iPhone 5s ”, „iPhone 6” ir senesniems „iPad”
0 Pasidalinimai
143 Peržiūros

Jeigu turite senesnį „iOS” prietaisą, greičiausiai pasijutote šiek tiek pamiršti, kai vakar „Apple” išleido „iOS 13.4” versiją. Vis dėlto kompanija demonstruoja ištikimybę savo klientams ir juos nustebino netikėtu atnaujinimu.

Ne, deja, „iOS 13.4” senesnių prietaisų nepasieks, vietoje jo visiems senesniems, „iOS 13” nepalaikantiems, įrenginiams buvo buvo išsiųstas „iOS 12.4.6” saugumo atnaujinimas. Jį turėtų gauti „iPhone 5s”, the „iPhone 6” ir „iPhone 6 Plus”, „iPod touch” (6-tos kartos), „iPad Air” (pirmos kartos), „iPad mini 2” and „iPad mini 3”.

Vis dėlto atsinaujinę savo prietaisą, greičiausiai nieko naujo nepastebėsite. Atnaujinimas tiesiog ištaiso saugumo spragas, kurios potencialiai blogų tikslų turintiems asmenims galėtų leisti pavogti jūsų asmeninę informaciją. Tiesa, tai visiškai suprantama, kadangi dauguma atnaujintų įrenginių naujųjų technologijų kontekste jau yra stipriai pasenę. Seniausias sąraše „iPhone 5s” šiemet švęs septintąjį gimtadienį, todėl tai, jog jis gavo kažkokį atnaujinimų yra verta aplodismentų. Android platformos pusėje išmanieji atnaujinami daugiausiai 2-3 metus.

Taigi, jei turite vieną iš paminėtų „Apple” gaminių, patariame nueiti į nustatymus ir atsisiųsti atnaujinimą. Galbūt tai iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip ne pats svarbiausias dalykas, tačiau jei kompanija ryžosi išleisti klaidų pataisymus, greičiausiai tam yra rimtas pagrindas.


Parašyti komentarą