„Apple” netikėtai išleido atnaujinimą „iPhone 5s ”, „iPhone 6” ir senesniems „iPad”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-03-26
„Apple” netikėtai išleido atnaujinimą „iPhone 5s ”, „iPhone 6” ir senesniems „iPad”
0 Pasidalinimai
286 Peržiūros

Jeigu turite senesnį „iOS” prietaisą, greičiausiai pasijutote šiek tiek pamiršti, kai vakar „Apple” išleido „iOS 13.4” versiją. Vis dėlto kompanija demonstruoja ištikimybę savo klientams ir juos nustebino netikėtu atnaujinimu.

Ne, deja, „iOS 13.4” senesnių prietaisų nepasieks, vietoje jo visiems senesniems, „iOS 13” nepalaikantiems, įrenginiams buvo buvo išsiųstas „iOS 12.4.6” saugumo atnaujinimas. Jį turėtų gauti „iPhone 5s”, the „iPhone 6” ir „iPhone 6 Plus”, „iPod touch” (6-tos kartos), „iPad Air” (pirmos kartos), „iPad mini 2” and „iPad mini 3”.

Vis dėlto atsinaujinę savo prietaisą, greičiausiai nieko naujo nepastebėsite. Atnaujinimas tiesiog ištaiso saugumo spragas, kurios potencialiai blogų tikslų turintiems asmenims galėtų leisti pavogti jūsų asmeninę informaciją. Tiesa, tai visiškai suprantama, kadangi dauguma atnaujintų įrenginių naujųjų technologijų kontekste jau yra stipriai pasenę. Seniausias sąraše „iPhone 5s” šiemet švęs septintąjį gimtadienį, todėl tai, jog jis gavo kažkokį atnaujinimų yra verta aplodismentų. Android platformos pusėje išmanieji atnaujinami daugiausiai 2-3 metus.

Taigi, jei turite vieną iš paminėtų „Apple” gaminių, patariame nueiti į nustatymus ir atsisiųsti atnaujinimą. Galbūt tai iš pirmo žvilgsnio atrodo kaip ne pats svarbiausias dalykas, tačiau jei kompanija ryžosi išleisti klaidų pataisymus, greičiausiai tam yra rimtas pagrindas.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin
Straipsnis
„Screen to body ratio“ - kas tai yra, kaip apskaičiuoti ir kas turi didžiausią reitingą? Autorius: Admin
Straipsnis
„Essential PH-1" - kas tai per telefonas ir ką apie jį reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
Keturios kameros ir „All screen“ ekranas – aiškėja naujojo „Vernee X“ dizaino ir specifikacijų detalės Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Xiaomi Redmi 5“ ir „Redmi 5 Plus“ – biudžetiniai išmanieji su 18:9 formato ekranais Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga