„Apple“ nusitaikė į „Samsung“ namų rinką

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-09-29
„Apple“ nusitaikė į „Samsung“ namų rinką
0 Pasidalinimai
207 Peržiūros

Šiandienos pranešime teigiama, kad „Apple“ pasirinko Pietų Korėją kaip prioritetinį „iPhone 12“ pardavimų regioną, o šių metų modeliai ten bus parduodami anksčiau nei įprasta - arba bent jau ankstesniame pristatymo etape ,nes JAV technologijų titanas siekia pritraukti daugiau 5G vartotojų šioje šalyje. Siekdama valdyti naujų „iPhone“ prekių atsargas, „Apple“ teiks juos etapais.

Pietų Korėja paprastai patekdavo į trečiąją bangą, o nauji „iPhone“ modeliai buvo parduodami maždaug 3-4 savaites po pardavimų pradžios JAV. Tačiau „The Korea Herald“ pranešė, kad šiais metais jų šaliai bus teikiama pirmenybė.

Pasak vietinių telekomunikacijų operatorių, jie ruošiasi parduoti „iPhone 12“ spalio pabaigoje arba lapkričio pradžioje. „Apple“ dar nepatvirtino savo naujausio išmaniojo telefono išleidimo datos. Tačiau užsienio technologijų apžvalgininkai prognozuoja, kad „iPhone 12“ gali būti pristatytas spalio 13 d., O tam tikrose rinkose jis gali būti parduodamas nuo spalio 23 d.

Pietų Korėja, žinoma, yra konkuruojančios „Samsung“ namų rinka ir Kupertino įmonė atsargiai žiūrėjo į šią šalį, tačiau „Apple“ nori maksimaliai išnaudoti 5G palaikymą, todėl šalims, turinčioms gerą 5G infrastruktūrą, šiais metais bus teikiama pirmenybė. „Samsung“ užima 67 proc. rinkos dalį Pietų Korėjoje, o „Apple“ užima antrąją vietą su 19 proc.

Mes vis dar nežinome išsamių „Apple“ 5G palaikymo planų. Buvo prieštaringų pranešimų, ar greitesnis „mmWave“ standartas bus taikomas tik „iPhone 12 Pro“ ir (arba) „Pro Max“, ar tam tikroms šalims.

Spalio 13 dieną tikimės pamatyti keturis „iPhone 12“ modelius:

„iPhone 12 mini“: 5,4 colio
„iPhone 12“: 6,1 colio
„iPhone 12 Pro“: 6,1 colio
„iPhone 12 Pro Max“: 6,7 colio


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Nuomonė
„iPhone X“ nuomonė. „Apple“ sukeltas triukšmas pasiteisino – tai geriausias išmanusis telefonas rinkoje Autorius: Artūras Nalivaiko
Nuomonė
„Samsung Galaxy Note 8“ nuomonė. Geriausias „Android“ išmanusis telefonas, tačiau su dideliu bet Autorius: Artūras Nalivaiko
Apžvalga
„Doogee Mix 2“ apžvalga Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kodėl išmanieji telefonai nenaudoja saulės energijos? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Telefonas iš Kinijos - ką reikėtų žinoti? Autorius: Lukas Snarskis
Straipsnis
Kuo skiriasi „Qualcomm Snapdragon“ nuo „Mediatek“, kuris geresnis ir ką reikėtų rinktis? Autorius: Admin

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga
Mūsų: 9.7
„Huawei Mate 20 Pro“ apžvalga