„Apple” savo komponentų tiekėjams pasiuntė žinutę: „2030 metais nebeteršite aplinkos.”

Paskelbė:   Ignas Petrikonis | 2020-07-24
„Apple” savo komponentų tiekėjams pasiuntė žinutę: „2030 metais nebeteršite aplinkos.”
0 Pasidalinimai
257 Peržiūros

Banggood

„Apple” visada garsėjo savo atsakingu požiūriu į aplinkosaugą ir nuolat ieškojo priemonių sumažinti savo veiklos žalą gamtai. Naujausias Kupertino milžinės žingsnis, panašu, bus itin radikalus - „Apple” įpareigojo savo tiekėjus iki 2030 metų sumažinti anglies dioksido taršą iki 0.

Pasak „Apple”, pagrindinė ilgalaikė siekiamybė yra nulinis poveikis klimatui. Taigi, per ateinančius bendrovė artimai bendradarbiaus su savo komponentų tiekėjais siekdama įgyvendinti ambicingą anglies junginių taršos sumažinimo projektą. Tai bus siekiama įvykdyti pritaikant įvairias inovacijas produktų dizaine, tiekėjų veikloje ir medžiagų apdorojime.

2020 liepos 22 dieną išleistoje Aplinkosaugos progreso ataskaitoje amerikiečių įmonė prižadėjo per artimiausią dešimtmetį savo veikloje 75% sumažinti anglies junginių emisijas, o likusiems 25% - pritaikyti naujas teršalų surinkimo technologijas.

Šiuo metu „Apple” kompensuoja išmetamą anglies junginių kiekį aktyviai vykdydama rūšiavimo procesą, taip aktyviai siekdama nulinio išmetamo ir surenkamų anglies junginių balanso. Kompanijos teigimu, prie to stipriai prisideda unikalus robotas „Dave”, automatiškai išrenkantis senus „iPhone”, taip padėdamas surinkti tauriuosius metalus, kurie gali vėl būti panaudoti naujų įrenginių gamybai. Beje, „Dave” yra jau antrasis robotas, pakeitęs anksčiau tą pačią užduotį atlikusį „Daisy”.

Maža to, „Apple” paskelbė investuosianti 100 milijonų JAV dolerių į savo tiekimo grandinę ir naująją JAV-Kinijos „Green Fund” partnerystės programą. Ši reikšminga suma bus skirta stiprinti įmonės tiekėjų energetinį efektyvumą. „Apple” teigia, kad jau daugiau nei 70 komponentų tiekėjų pasižadėjo „Apple” įrenginių gamybai naudoti 100% atsinaujinančią energiją.

„Apple” generalinis direktorius Tim Cook naują kompanijos žingsnį pakomentavo taip: „Naujovės, skatinančios mūsų kelionę aplinkosaugos srityje, yra naudingos ne tik planetai - jos padėjo mums padaryti mūsų gaminius efektyvesnius energijos vartojime ir visame pasaulyje pristatyti naujus elektroninius švarios energijos šaltinius. Aktyvūs veiksmai aplinkosaugos srityje gali būti naujo inovacijų potencialo, darbo vietų kūrimo ir ilgalaikio ekonomikos augimo eros pagrindas. Prisiimdami įsipareigojimą laikytis nulinio išmetamo ir surenkamų anglies junginių balanso, tikimės, kad nuvilnijanti jėga sukurs daug didesnį pokytį “.


Parašyti komentarą


Susiję įrašai

Naujiena
„Lenovo“ išleido pirmąjį savo „full-screen“ ekranu pasižymintį telefoną Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Meizu“ ruošia pristatyti pirmąjį savo įrenginį šiemet – „mBlue S6“ Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„Sony“ Barselonoje ketina pristatyti tris naujausius savo flagmanus Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
„LG“ pristatė pirmąjį savo biudžetinį išmanųjį - „LG Tribute Dynasty“ Autorius: Admin
Naujiena
„Xiaomi“ savo naujausią flagmaną pristatys „MWC 2018“ metu Autorius: Lukas Snarskis
Naujiena
2017 metais labiausiai klonuojami buvo „Samsung“ išmanieji telefonai Autorius: Lukas Snarskis

Top apžvalgos

Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy Note 10+” apžvalga
Mūsų: 9.8
„Samsung Galaxy S10+” apžvalga