Artėja naujo „Honor“ telefono pristatymas – aiškėja galimos „Honor 9X“ specifikacijos

Paskelbė:   Lukas | 2019-07-16
Artėja naujo „Honor“ telefono pristatymas – aiškėja galimos „Honor 9X“ specifikacijos
0 Pasidalinimai
107 Peržiūros

Internete jau kuris laikas sklido informacija apie Kinijos kompanijos „Huawei“ dukterinės įmonės planus išleisti naujuosius „Honor 9X“ ir „Honor 9X Pro“ išmaniuosius telefonus. Kiek anksčiau buvo pasirodę reklaminiai paveiksliukai, o dabar informacija buvo aptikta Kinijos ryšio sertifikavimo agentūros „TENAA“ duomenų bazėje.

 „TENAA“ duomenų bazėje buvo įkelti 3 modelio variantai HLK-TL00, HLK-AL00, ir HLK-AL10, tačiau šiuo metu vis dar nėra paveikslėlių ir pilnos specifikacijos, tad manoma, jog šie 3 modeliai yra to pačio įrenginio versijos su nedideliais skirtumais.

Naujasis „Honor 9X“ turėtų pasižymėti 6,59 colio įstrižainės ekranu su Full HD+ raiška. Įrenginys turės iki 8 GB operatyviosios (RAM), bei iki 256 GB vidinės atminties, o atminties kortelės dėka ją bus galima praplėsti iki 512 GB.

Nurodoma, jog išmanusis gaus pakankamai talpią, 3900 mAh, bateriją. Tiesa, kiek anksčiau buvo pasirodžiusi informacija, jog „Honor 9X Pro“ turės 4000 mAh bateriją su 20W greituoju krovimu, o „Honor 9X“ turėtų gauti kiek kuklesnę, 3750 mAh, bateriją su 10W krovimu. Kokia visgi baterija bus įmontuota šiame įrenginyje, parodys laikas.

Deja, tačiau apie būsimą šio įrenginio kamerą informacijos pateikiama labai kukliai. Žinoma tik tiek, jog standartinė versija gaus dvigubą kamerą, kurios pagrindinis sensorius turės 48 MP, o antrasis – 2 MP gylio sensorius.


Parašyti komentarą