„Google“ netrukus išleis „Pixel 4a“? Pigaus kompanijos telefono prekyba gali prasidėti jau netrukus

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-04-30
„Google“ netrukus išleis „Pixel 4a“? Pigaus kompanijos telefono prekyba gali prasidėti jau netrukus
0 Pasidalinimai
262 Peržiūros

JAV milžinė „Google“ jau kuris laikas ruošia vidutinės klasės „Pixel 4a“ išmanųjį telefoną, kuris per pastaruosius mėnesius internete buvo pastebėtas ne vieną kartą. Iš pradžių buvo tikimasi, kad įrenginys bus pristatytas „Google I/O“ renginio metu, tačiau pastarasis buvo atšauktas, o šio vidutinio likimas tapo neaiškus.

Remiantis naujausia informacija, „Google Pixel 4a“ prekyboje gali pasirodyti jau gegužės 22 dieną. Tokios naujienos pasklido iš Vokietijos, remiantis vietinio operatoriaus duomenimis. Negana to, teigiama, jog naujasis „Google“ išmanusis turėtų kainuoti 399 eurų. Įdomu ir tai, kad kaina yra kiek žemesnė nei „iPhone SE“ įrenginio, kuris Lietuvoje kainuoja maždaug 500 eurų.

Pranešama, kad tokia informacija buvo aptikta vidiniuose „Vodafone“ kompanijos dokumentuose. Žinoma, tai nereiškia, jog išmanusis išties pasirodys prekyboje būtent gegužės 22 dieną. „Google“ iki šiol nėra pristatę šio išmaniojo telefono, todėl net nėra aišku kokiomis savybėmis jis pasižymės. Tiesa, internete pasklidusi informacija leidžia susidaryti bendrą vaizdą apie šį modelį, tačiau iki šiol „Google“ nėra patvirtinusi jokių specifikacijų.

Remiantis anksčiau pasirodžiusiais gandais, „Google Pixel 4a“ turėtų pasižymėti 5,81 colių įstrižainės OLED ekranu su Full HD+ raiška. Išmanusis telefonas galimai veiks su „Qualcomm Snapdragon 730“ procesoriumi bei turės 3080 mAh talpos bateriją su 18W greituoju įkrovimu. „Google“ į telefoną nugarėlę turėtų įmontuoti 12 MP kamerą, o priekinėje dalyje – 8 MP kamera asmenukėms.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Google Pixel 4a

Aliexpress