„Huawei“ jau kuris laikas ruošia „P50“ serijos flagmanus: paaiškėjo kaip vyksta šios serijos produktų kūrimas

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-06-10
„Huawei“ jau kuris laikas ruošia „P50“ serijos flagmanus: paaiškėjo kaip vyksta šios serijos produktų kūrimas
0 Pasidalinimai
2015 Peržiūros

Kinijos milžinė „Huawei“ jau ne vienerius metus dominuoja „DxOMark“ ekspertų sudarytame kamerų reitinge. Tarp lyderių galime rasti ne tik šios gigantės įrenginius, tačiau ir dukterinės įmonės „Honor“ telefonų, kurie patenka patenka tarp 10 geriausiųjų.

Dabartinis „DxOMark“ sąrašo lyderis – „Huawei P40 Pro“, o kompanijos vadovai jau turi planų ir kitiems metams. Niekam ne paslaptis, kad kinai kitų metų pradžioje turėtų pristatyti „P50“ serijos išmaniuosius telefonus. Šios serijos generalinis vadybininkas Wang Yonggang atskleidė, kad „P50“ flagmanai jau kuris laikas yra kuriami, o jų kamerų savybės turėtų būti itin įspūdingos.

W.Yonggang atskleidė, kad „P“ serijos išmaniųjų telefonų kūrimas prasideda bent 18 mėnesių iki oficialaus jų pasirodymo. Tai reiškia, jog kitų metų pradžioje pasirodantys „P50“ įrenginiai buvo pradėti kurti dar prieš tai, kai kovą pasirodė „Huawei P40“ serijos flagmanai. Atskleista ir tai, jog likus metams iki pristatymo įvyksta susirinkimas, kurio metu aptariamos inovatyvios technologijos bei sprendimai, kurie bus panaudoti telefonuose.

Atsižvelgiant į tai, jog dabar jau yra birželis, o „Huawei P50“ serijos flagmanai turėtų būti pristatyti kitų metų kovą, tai pastarasis susitikimas jau turėtų būti įvykęs. „Huawei“ atstovas atskleidė ir tai, jog 2021 metais pasirodantys šios serijos flagmanai naudos labai pažangias technologijas, įskaitant ir keletą paruoštų naujovių.

Niekam ne paslaptis ir tai, jog „P“ serija visuomet pasižymi puikiomis fotografavimo savybėmis, todėl tikėtina, kad „Huawei P50“ serijos įrenginiai ir kitąmet dominuos „DxOMark“ kamerų reitinguose. Deja, tačiau kokiomis naujovėmis pasižymės naujieji „Huawei“ flagmanai kol kas yra nežinoma.

Kaip bebūtų, jau dabar kalbama, jog „P50“ serijos telefonai veiks su „Kirin 1000“ procesoriumi, kuriame bus naudojama 5 nm architektūra, o šio lusto debiutas turėtų įvykti jau šį rudenį, kuomet pasirodys naujieji „Mate 40“ serijos telefonai.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Huawei P40

Aliexpress

Gearbest
1021€

Geriausios kainos

Huawei P40 Pro

Aliexpress

Gearbest
1114€

Geriausios kainos

Huawei P40 Pro+

Aliexpress