Laukia dar vienas „Apple” renginys: bus pristatyti dar 3 nauji produktai

Paskelbė:   Justas Stasiulaitis | 2020-10-16
Laukia dar vienas „Apple” renginys: bus pristatyti dar 3 nauji produktai
0 Pasidalinimai
461 Peržiūros

Rugsėjo mėnesį „Apple” pristate naujus „Apple Watch” ir „iPad” modelius, o šią savaitę - „iPhone 12“ ir „HomePod mini“. Vis dėlto ištikimiausi kompanijos gerbėjai vis dar laukia pirmojo „MacBook” kompiuterio su pačios įmonės kurtu lustu. Nors bendrovė teigė, kad nauji „Mac“ kompiuteriai bus pristatyti 2020 m., mes dar nežinome oficialios datos, kada konkrečiai tai įvyks.

Vienas žymiausių gandų, susijusių su „Apple”, nutekintojų Jonas Prosseris tvirtina, kad kitą konferenciją „Apple“ surengs lapkričio 17 d. Prosseris taip pat sakė, kad kompanija praneš apie šį renginį, likus vos savaitei. Prieš tai „Bloomberg“ pranešime jau buvo minėta, kad „Apple“ planuoja lapkričio mėnesį išleisti naujus „Mac“ kompiuterius, tad panašu, jog ši informacija tikra.

Primename, kad vasarą, „WWDC 2020“ konferencijos metu „Apple“ paskelbė apie „Intel“ procesorių atsisakymą ir, kad nuo šiol naudos savo kurtus lustus, kurie iš esmės yra tie patys ARM procesoriai, kurie yra naudojami „iPhone“, „iPad“ ir kituose „Apple“ mobiliuosiuose įrenginiuose. Bendrovė pažadėjo pirmąjį kompiuterį pristatyti šių metų pabaigoje, tačiau nuo to laiko daugiau informacijos neišgirdome.

Žinoma, kol kas nėra patvirtina, kad „Apple“  specialiame lapkričio renginyje pademonstruos ir kitus produktus, tačiau Prosseris šią savaitę sakė, kad „Apple“ kitą mėnesį pristatys ilgai lauktus „AirTag“ daiktų sekiklius ir „AirPods Studio“ ausines, kurios greičiausiai taps svarbiausia renginio dalimi.


Parašyti komentarą