Neįtikėta galia: netrukus pasirodantis „Lenovo“ flagmanas stebins ne tik dizainu, bet ir savo galimybėmis

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-07-11
0 Pasidalinimai
963 Peržiūros

Interneto platybėse jau kuris laikas sklandė gandas, kad „Lenovo“ gali pagaminti žaidimams skirtą išmanųjį telefoną, o pirmosios kalbos pasirodė dar vasario mėnesį. Jau yra žinoma, jog naujasis „Lenovo Legion“ bus pristatytas liepos 22 dieną, o iki pristatymo likus daugiau nei savaitei, daugėja ir informacijos apie flagmaną.

Tai, kad naujasis „Lenovo“ produktas bus įspūdingas – jau žinome iš anksčiau, tačiau dabar paaiškėjo ir naujos informacijos. „Geekbench“ platformoje buvo aptiktas „Legion“ modelis, kuris veikė su 16 GB operatyviosios (RAM) atminties. Vieno branduolio testuose šis variantas surinko 4 556 taškus, o kelių branduolių – net 13 438 taškus.

Kaip jau žinome iš anksčiau, „Lenovo Legion“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 865+“ procesoriumi, o „AnTuTu“ platformoje šis flagmanas sugebėjo užfiksuoti net 648 871 taškų rezultatą, kuris yra vienas aukščiausių užfiksuotų šioje sistemoje. „Geekbench“ rezultatai atskleidžia ir tai, jog telefone bus naudojama „Android 10“ operacinės sistemos versija.

Kiek anksčiau, „Lenovo“ atstovai jau patvirtino, jog žaidimų mėgėjams skirtas „Legion“ modelis pirkėjus pasieks ir su įspūdinga greitojo įkrovimo technologija, kurios sparta sieks net 90W. Tai reiškia, kad po oficialaus pristatymo šis išmanusis telefonas taps greičiausiai įkraunamu telefonu rinkoje. Primename, kad šiuo metu šiuo klausimu pirmauja „Oppo“, kuri yra pristačiusi keletą įrenginių su 65W greituoju krovimu.

Dar iš anksčiau žinome, kad šio flagmano ekranas palaikys 144 Hz atsinaujinimo dažnį, telefone bus naudojama LPDDR5 operatyvioji atminties bei UFS 3.0 vidinė talpykla. Pranešama ir tai, jog „Lenovo“ ketina panaudoti 64 MP raiškos pagrindinę kamerą, o kartu su ja ir 16 MP raiškos plataus kampo sensorius. Priekinėje išmaniojo dalyje turėtumėme rasti 20 MP kamerą asmenukėms.

Primename, jog „Lenovo“ kuriamas išmanusis telefonas neseniai pasirodė ir reklaminiame vaizdo klipe, kuris atskleidžia ganėtinai originalų šio flagmano dizainą. Bene įdomiausios detalės – dviguba kamera nugarėlėje įmontuotą per vidurį, o išlendantis asmenukių mechanizmas – šoninėje briaunoje.


Parašyti komentarą


Geriausios kainos

Lenovo Legion Pro