Nieko nenustebinusi pergalė: „Huawei P40 Pro“ pelnė aukščiausią kamerų specialistų įvertinimą

Paskelbė:   Lukas Snarskis | 2020-03-31
0 Pasidalinimai
93 Peržiūros

Kinijos kompanija „Huawei“ praėjusią savaitę pristatė naujuosius „Huawei P40“ serijos išmaniuosius telefonus, o jų įvertinti netruko ir kamerų ekspertai iš „DxOMark“. Kaip jau tampa įprasta, specialistai įvertino „Pro“ žodeliu pažymėtą modelį, kuris pelnė pačius aukščiausius įvertinimus.

Naujieji „Huawei“ telefonai jau eilę metų pelno aukščiausius įvertinimus „DxOMark“ reitinguose, o šiemet – jokia ne išimtis. „Huawei P40 Pro“ gavo vertinimą ne tik už nugarėlėje esančias kameras, tačiau išbandytos buvo ir tos, kurios skirtos asmenukėms. Ir tikriausiai jau nieko nebenustebins tai, jog abu vertinimai – geriausi visame reitinge.

„Huawei P40 Pro“ nugarėlėje esanti kamerų sistema pelnė 128 taškus ir aplenkė anksčiau pirmoje pozicijoje buvusį „Oppo Find X2 Pro“ išmanųjį telefoną, kuris pelnė 124 taškus. Kinų flagmano asmenukių kameros surinko 103 taškus ir aplenkė iki šiol pirmavusį kitą „Huawei“ išmanųjį, „Nova 6 5G“.

„DxOMark“ specialistai, vertindami nugarėlėje esančias kameras, pažymi puikų dinaminį diapazoną, stabiliai greitų automatinį fokusavimą bei puikų detalumą vidutinio ir didelio nuotolio kadruose, o taip pat ir portretuose. Žvelgiant į asmenukes, pažymimas puikus detalumas tiek kadruose, kurie užfiksuoti lauke, tiek ir patalpose. Atkreipiamas dėmesys ir į tikslų baltos spalvos balansą, platų dinaminį diapazoną, puikią triukšmo kontrolę.

„Huawei P40 Pro“ modelio kamerų sistemą sudaro 50 MP „Ultra Vision“ lęšis, 40 MP itin plataus kampo objektyvas, 12 MP „SuperSensing“ teleobjektyvas bei ketvirtoji kamera –  „Time of Flight“ (ToF) tipo sensorius, skirtas fotografuoti sulieto fono scenarijus. Beje, priartinimui skirtą kamerą čia pakeitė periskopinis objektyvas, leidžiantis fotografuojamą vaizdą priartinti iki 5 kartų optiniu bei 50 kartų skaitmeniniu būdu.

Priekinėje dalyje šis įrenginys turi 32 MP lęšį bei infraraudonųjų spindulių vaizdo gylio kamerą, palaikančią automatinį fokusavimą ir „bokeh“ vaizdo suliejimo funkciją. Tai ne tik padeda įamžinti išskirtines asmenukes, bet ir garantuoja saugų bei efektyvų prietaiso atrakinimą nuskenuojant veidą net ir itin prasto apšvietimo sąlygomis.


Parašyti komentarą